Zapomniany Rybnik - historia miasta • Panel użytkownika • Warunki użytkowania
Teraz jest 23 sty 2020, o 05:08

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Zapomniany Rybnik - historia miasta - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Zapomniany Rybnik - historia miasta” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Zapomniany Rybnik - historia miasta”. „Zapomniany Rybnik - historia miasta” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Zapomniany Rybnik - historia miasta” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Zapomniany Rybnik - historia miasta” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Zapomniany Rybnik - historia miasta” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Zamieszczanie ogłoszeń, reklam i tym podobnych TYLKO po wyraźnej zgodzie administratorów!

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL