Muzeum Wojny Obronnej Rybnik'39

Tematy nie mieszczące się w ramy innych działów
Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Re: Muzeum Wojny Obronnej Rybnik'39

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Jaki świat mały - Tommi opinię Ci wystawił a ja potwierdzałem :)
WKU w poniedziałek.
Oczywiście pełen pozytyw!
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Re: Muzeum Wojny Obronnej Rybnik'39

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Marcin tu masz linkę do kolekcjonerów - poczytaj co i jak
http://bron.iweb.pl/viewforum.php?f=124


Tylko my załatwiamy jako sportową do celów kolekcjonerskich - omijasz egzamin za tysiaka.
Możesz nosić broń i startować w zawodach.
Jakby co dzwoń albo wpadnij to obgadamy szczegóły. (ewentualnie postrzelamy :mrgreen: )
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

ODPOWIEDZ