Piknik strzelecki 18 czerwca

Tematy nie mieszczące się w ramy innych działów
Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Piknik strzelecki 18 czerwca

Nieprzeczytany post autor: woytas »

W imieniu MKS LOK Rybnik zapraszam na piknik strzelecki na strzelnicy sportowej (nie myśliwskiej !) Rybnik - Paruszowiec. Startujemy o 10.00
Będzie można postrzelać praktycznie każdej broni z naszego magazynu - Mosin, AK-47/Beryl, CZ75, Glock17, MAG98, SKS, Margolin, strzelby Mossberg oraz Benelli oraz wielu innych :D
Gwarantujemy dobrą zabawę !
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Re: Piknik strzelecki 18 czerwca

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Postrzelaliśmy - miło było zobaczyć znajome twarze.
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

tomrybnik
Kapral
Posty: 194
Rejestracja: 25 kwie 2011, o 22:52
Lokalizacja: Rybnik

Re: Piknik strzelecki 18 czerwca

Nieprzeczytany post autor: tomrybnik »

Ile takie strzelanie kosztuje i każdy sobie może przyjechać i postrzelać ?

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Re: Piknik strzelecki 18 czerwca

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Piknik był częścią dni Rybnika i była możliwość strzelania dla każdego. Zerknijcie fb mks lok - polecam film strzelnica komputerowa :) Ceny na pikniku to 9mm - 1,5 PLN, 7,62 - 2PLN .22 - 50 groszy. Kolejny piknik już za rok - no chyba, że jeszcze się jesienią urodzi.
Na co dzień nie ma niestety możliwość podjechania i strzelania. Trzeba się zapisać do klubu i wtedy można.
Można też dogadać ze mną i postrzelać po zeterowskiej znajomości :>
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

ODPOWIEDZ