SPEKTAKLE TEATRALNE

Tematy nie mieszczące się w ramy innych działów
Awatar użytkownika
biker76
Pułkownik
Posty: 2288
Rejestracja: 22 kwie 2007, o 23:24
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

SPEKTAKLE TEATRALNE

Nieprzeczytany post autor: biker76 »

Zapraszam na bardzo emocjonalny spektakl teatralny pt. "Jo był ukradziony", który odbędzie się w dniu 07 października 2017r. o godzinie 18.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury. Premiera spektaklu miała miejsce 25 sierpnia na terenie Zabytkowej Kopalni "IGNACY" w Niewiadomiu. Spektakl dla ludzi o silnych nerwach w wieku powyżej 16 lat !!!
https://www.facebook.com/events/262210347625269/
Załączniki
1.jpg
"Żyjemy po to, by inni mogli żyć"!

Awatar użytkownika
_hipcia
Generał broni
Posty: 3660
Rejestracja: 28 lut 2007, o 19:04
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: SPEKTAKLE TEATRALNE

Nieprzeczytany post autor: _hipcia »

Jako osoba, która widziała ten spektakl na Ignacym, "zaprawdę powiadam Wam", że nasz biker jest niesamowity w każdej z trzech swoich ról. Duma człowieka rozpiera, że się go zna prywatnie. I nie kadzę, tylko tak faktycznie było. Remik zagrał jak profesjonalny aktor (piszę tu tylko o nim, choć wszyscy grali rewelacyjnie, bo on jest nasz - forumowy) :brawo: I to nie aktor z jakiegoś tam gównianego serialu, ale aktor przez duże "A". Niestety ja nie mogę być ponownie na spektaklu, ale polecam wszystkich, którzy nie byli.

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Re: SPEKTAKLE TEATRALNE

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Ale jeszcze nie musi zjeść snickersa? :)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

ODPOWIEDZ