Skad wzieliscie sie na forum?

Tematy nie mieszczące się w ramy innych działów
Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Skad wzieliscie sie na forum?

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Przeprowadzam osobiste badania marketingowe i interesuje mnie sila reklamy (naszej)
Skad wiecie o naszej stronie/ forum?
Adam, Arek, Krzys i ja -to wiem ale reszta uczestnikow? (reszta nie oznacza, ze sa gorsi :) )
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
hawk
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 2413
Rejestracja: 9 gru 2006, o 00:43
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: hawk »

To moze na sonde na glownej?

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

:)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
hawk
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 2413
Rejestracja: 9 gru 2006, o 00:43
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: hawk »

Przygotujesz opcje (nie pamietam co gdzie bylo dawane)? to zamieszcze

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

ok i podesle :)
tez zapomnialem - ale proponuje z netu, gazety, od znajomych, z innych forow -dodaj cos jeszcze
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
Valjean
Generał dywizji
Posty: 2858
Rejestracja: 27 kwie 2007, o 17:25
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Valjean »

Ja byłem zalogowany na stronie Odkrywcy i tam mnie podobno znaleźliście,szukając ludzi z Rybnika, dostałem od Woytasa życzenia na święta Wielkanocne i link do strony ZR i tak oto jestem

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

Forum "odkrywcy"....
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

piotrek675

Nieprzeczytany post autor: piotrek675 »

Z Odkrywców.Już od dłuższego czasu zaczytuje sie w tym miesięczniku i dopiero niedawno zarejestrowałem się na ich stronce i w taki sposób trafiłem tutaj.

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Jako, ze kanal "odkrywca" jest najbardziej pozyteczny dla nas - proponuje by koledzy odgrzebali watek o Rybniku - ja z okazji nadzoru na tamtym forum niechce robic bajzlu :>
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
White
Starszy chorąży
Posty: 867
Rejestracja: 16 lut 2007, o 16:03
Lokalizacja: Książenice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: White »

hmmmm a aja tak przypadkowo dzienki piłsudzkiemy i rynku w 1922 r. :D:D

Awatar użytkownika
>>MavericK>>
Kapral
Posty: 104
Rejestracja: 2 cze 2007, o 20:08
Lokalizacja: Slask-Radlin
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: >>MavericK>> »

Rowniez z odkrywcy...chyba z reszta jako jeden z pierwszych.

franekh
Sierżant
Posty: 405
Rejestracja: 10 sty 2007, o 22:22

Nieprzeczytany post autor: franekh »

a ja nie wiem skąd.... :D Ale napewno nie z odkrywcy!! Może konkurs... skąd wzioł się franekh??? Uprzedzam nie z kapusty!! :D
Ostatnio zmieniony 8 lip 2007, o 20:53 przez franekh, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

to ja znalazlem :)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

andoria

Re: Skad wzieliscie sie na forum?

Nieprzeczytany post autor: andoria »

woytas pisze:Przeprowadzam osobiste badania marketingowe i interesuje mnie sila reklamy (naszej)
Skad wiecie o naszej stronie/ forum?
Adam, Arek, Krzys i ja -to wiem ale reszta uczestnikow? (reszta nie oznacza, ze sa gorsi :) )
Na forum ZR dostałem się dzięki reklamie Valjeana jestem z was najstarszy i jeżeli moja wiedza może się przydac w waszej -naszej pasji to służę.Mam kontakty z pasjonatami historii
a resztę czas pokaże.Może będzie okazja poznac się osobiście.

osman
Starszy szeregowy
Posty: 75
Rejestracja: 24 gru 2007, o 12:33
Lokalizacja: Leverkusen

Re: Skad wzieliscie sie na forum?

Nieprzeczytany post autor: osman »

andoria pisze: [
Na forum ZR dostałem się dzięki reklamie Valjeana jestem z was najstarszy i jeżeli moja wiedza może się przydac w waszej -naszej pasji to służę.Mam kontakty z pasjonatami historii
a resztę czas pokaże.Może będzie okazja poznac się osobiście.
Witam,
zwabiliście mnie tutaj B-17 i Marklowicami tudzież innymi "lotniczymi" tematami. Widzę że znalazłem tutaj bratnie dusze z podobnymi zainteresowaniami. Niektórzy znają mnie już z forum zamek gliwice :wink: Mam nadzieję że będę mógł także moją wiedzą i uda nam się rozwiązać parę zagadek, chociaż na początek wniosę parę nowych...

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

No Osman, może wreszcie znajdziemy tego z Wilczy :wink:
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

Awatar użytkownika
PieroN
Starszy szeregowy
Posty: 62
Rejestracja: 15 gru 2012, o 03:22
Lokalizacja: rybNick

Re: Skad wzieliscie sie na forum?

Nieprzeczytany post autor: PieroN »

a ja bylem b. daleko, w kraju gdzie, uzywa sie tylko jednej spolgloski: "K". Tak mi sie zatesknilo - wpisalem w gugela "stary rybnik" i wyskoczylo jakies foto powiazane linkiem z tym portalem. No to jestem.
ja nie pamiętam-to przecież było wczoraj

Awatar użytkownika
Przewlocka
Szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 7 cze 2013, o 21:17

Re: Skad wzieliscie sie na forum?

Nieprzeczytany post autor: Przewlocka »

A mnie polecono Wasze forum na innym forum na stronie http://genealodzy.pl

ODPOWIEDZ