Muzealna (militarna) majówka 21.V w Żorach

Tematy nie mieszczące się w ramy innych działów
scout

Muzealna (militarna) majówka 21.V w Żorach

Nieprzeczytany post autor: scout »

Witam

Skontaktował się ze mną dzisiaj pracownik Żorskiego muzeum z pytaniem.
Czy była by możliwość pokazania stoiska z prezentacją tak jak ostatnio na pikniku w Żorach.
Nie musiało by być ono takie jak ostatnio, może być skromniejsze. Mogły by być rzeczy tylko z rybnika to co wy macie, nie było by potrzeby jeżdżenia i pożyczania.

Jest to w środę, środek tygodnia przed Bożym Ciałem i przed tzw. drugim długim weekendem. Od godziny 18.00 do 20.00.

I mam pytanie czy jest ktoś w stanie przyjechać w tą środę czy nie?

Pozdrawiam
Sławek

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

Napisze tak. Ja ostatnio nie mam tyle wolnego czasu (z racji wykonywanej pracy) żeby jeździć po kolegach z PF-u i zgromadzić eksponaty. Gdyby nie wyjazd na MRU a potem Bitwa Wyrska to pewnie czas i środki by sie znalazły :wink: ale te imprezy to tez coś pochłoną... W innym terminie tak, nawet w przyszłym roku :mrgreen: albo w czerwcu... a tak serio to jak chce to możemy przygotować kilka eksponatów z epoki i zrobić mu w muzeum taką tymczasową ekspozycje. Nasze Rybnickie muzeum nie wyraziło zainteresowania wiec czemu nie...może sie znajda napaleńcy na Zorski schron...
Ekspo oczywiście po Wyrach..... :grin:
Dzięki Sławku za zaangażowanie :grin: Pozdrawiam
Radfahrtruppe

scout

Nieprzeczytany post autor: scout »

No rozumiem, tak jak dzwoniłem do ciebie Adam.
Zadzwonił w ostatniej chwili. A podobno widział stoisko na pikniku zamiast wtedy się pytać.

Pozdr
Sławek

ODPOWIEDZ