Podsumowanie za rok 2008

Tematy nie mieszczące się w ramy innych działów
Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Podsumowanie za rok 2008

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Obrazek
Ostatnio zmieniony 1 sty 2009, o 12:20 przez woytas, łącznie zmieniany 2 razy.
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
AFRO
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 3910
Rejestracja: 3 sty 2007, o 22:49
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: AFRO »

A to strona, czy forum?

robmenesiak
Starszy szeregowy
Posty: 68
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 19:40
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: robmenesiak »

a co się stało że tak drastycznie spadła liczba wejść z 300 tys do 100 tys?

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

wyniki strony - a spadly bo wypielismy ze statystyk forum - sami nabijalismy te wejscia :)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

robmenesiak
Starszy szeregowy
Posty: 68
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 19:40
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: robmenesiak »

i tak szacunek za to co robicie, szczególnie przez to co dzieje się na forum. Myślę że gdyby forum było włączone do statystyk do do miliona byłoby Wam niedaleko.
Pozdrawiam moje podsumowanie z PP http://mesiu19.republika.pl/rok2008.htm (wejść 27.036)

Zablokowany