A moze byscie tak zrobili program o waszych dokonaniach !!

Tematy nie mieszczące się w ramy innych działów
Doom_82
Szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2009, o 04:37
Lokalizacja: Coatbridge

A moze byscie tak zrobili program o waszych dokonaniach !!

Nieprzeczytany post autor: Doom_82 »

Tzn chodzi mi zebyscie zrobili cala serie odcinkow o historia Rybnika jak i jego mieszkancach !!! Materialow macie sporo nic tylko kamera do reki i robic odcinek pierwszy !!

Odc 1.Koszary wojskowe w Rybniku - Historia.
Odc 2.Obrona miasta.
Odc 3.Rybniczanie
itd itp

Jestem pewny ze Tv Rybnicka by wam pomogla napewno.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2009, o 00:18 przez Doom_82, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Czekamy na oferte z Hollyłodź
:)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
AFRO
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 3910
Rejestracja: 3 sty 2007, o 22:49
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: AFRO »

Fajny pomysł, ale nam jak na razie brakuje czasu na pisanie artykułów, a cóż dopiero na pisanie scenariuszów. Jeśli masz pomysł i chęci możesz sam coś konkretnego zaproponiwać (scenariusz) - a może znajdą się zapaleńcy chętni do pomocy w realizacji. Paru maniaków fotografii jest wśród nas - może się pokuszą na X Muze...

Awatar użytkownika
zbyszek
Starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 3 gru 2006, o 14:09
Lokalizacja: Żory

Nieprzeczytany post autor: zbyszek »

Na początek można zinteresować tym tematem telewizje TVT.W końcu mają tam cykl programów p.t Tajemnice Sląska.

ODPOWIEDZ