Dewastacja schronu dowodzenia "OWŚ" w Chorzowie

Sprawy związane z Pro Fortalicium
matthias.skl
Starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 23:44

Dewastacja schronu dowodzenia "OWŚ" w Chorzowie

Nieprzeczytany post autor: matthias.skl »

Witam

Oto trzy filmiki ze schronu dowodzenia Obszaru Warownego "Śląsk", które nagrał mój kolega (niestety mnie tam nie było):

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=1vA6wHJUd-E

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=RYhEixanYPY

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=C2VIZyx2fA8

Tego schronu nie da się upilnować. Kilka razy montowaliśmy tam nowe kłódki na kracie wejściowej, ale za każdym razem znikały. Ostatnio to nawet cała krata zniknęła... Nie pomogły nawet codzienne patrole firmy ochroniarskiej... Filmiki są dowodem na Policji, ale.....

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

"Norma"....
Niestety....
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
hawk
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 2413
Rejestracja: 9 gru 2006, o 00:43
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: hawk »

chlopaki, machacie ta kamera ze nic nie widac. oswietlenie tez slabe.
rozumiem emocje, chociaz lacina kuchenna nie byla potrzebna na filmie

matthias.skl
Starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 23:44

Nieprzeczytany post autor: matthias.skl »

hawk pisze:chlopaki, machacie ta kamera ze nic nie widac. oswietlenie tez slabe.
Kamera z telefonu.
hawk pisze:rozumiem emocje, chociaz lacina kuchenna nie byla potrzebna na filmie
Co prawda mnie tam nie było, ale gdybym był...

Awatar użytkownika
Ratibor
Plutonowy
Posty: 363
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 11:14
Lokalizacja: NRW

Nieprzeczytany post autor: Ratibor »

Szlak mnie kur.a trafia jak widze takie cos i niech mi nikt nie wmawia, ze jestesmy normalnym narodem :twisted: wokol pelno poj..ancow gotowych za pare groszy na jabola zapierd..ic wszystko i wszedzie ,tak jak np. napis z Oswiecimia Z E N A D A tylko wstydzic sie trzeba w swiecie za takich "ziomkow".
Woytas cofie to co powiedzialem o Zomo ,ci panowie przydali by sie w takich wypadkach ...o przydali by sie ze swoimi 75cm palami :mad:
"Dobrze że są jeszcze ludzie po jednej i drugiej stronie Odry którzy rozumieją czym jest Oświęcim ale są też tacy którzy nie rozumieją jak rodzi się taka zbrodnia a nienawiść jest 1 krokiem do niej"

matthias.skl
Starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 23:44

Nieprzeczytany post autor: matthias.skl »

Ratibor pisze:Woytas cofie to co powiedzialem o Zomo ,ci panowie przydali by sie w takich wypadkach ...o przydali by sie ze swoimi 75cm palami :mad:
Dokładnie.

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Ratibor prośba - odstosunkuj się odemnie - ok?
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011, o 14:19 przez woytas, łącznie zmieniany 1 raz.
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

ODPOWIEDZ