Zapomniany Rybnik - historia miasta • Zobacz wątek - Rybnicki oddzial pf-u
Teraz jest 21 lis 2017, o 13:20

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany postNapisane: 3 kwi 2007, o 12:21 
Nadszyszkownik Generalny

Kto jest w pfie?
Ja, Adam, Krzysiek (?), Ramzes, Franek - kto jeszcze?
Musimy zrobic jak jak najpredzej spotkanie w naszym gronie, wybrac prezesa - mam kandydata :>

Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Nieprzeczytany postNapisane: 3 kwi 2007, o 12:53 
Nadszyszkownik Generalny

woytas napisał(a):
Kto jest w pfie?
Ja, Adam, Krzysiek (?), Ramzes, Franek - kto jeszcze?
Musimy zrobic jak jak najpredzej spotkanie w naszym gronie, wybrac prezesa - mam kandydata :>

ja sie ociagam... bo potem sie okaze ze mi "kandydat" kaze schron zamiatac :lol:
zartuje... pogadamy na spotkaniu.

Tytuł: wybory
Nieprzeczytany postNapisane: 3 kwi 2007, o 13:47 
Może Was zaskocze ale potrzebny będzie jeszcze skarbnik i sekretarka....

Tytuł: Re: wybory
Nieprzeczytany postNapisane: 3 kwi 2007, o 13:49 
Nadszyszkownik Generalny

Przemek Trzeciak napisał(a):
Może Was zaskocze ale potrzebny będzie jeszcze skarbnik i sekretarka....

bedzie sekretarka? to ja sie zapisuje :D

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 3 kwi 2007, o 13:52 
Nadszyszkownik Generalny

szowinisci :>
Ja bede sekretarka :P

Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 3 kwi 2007, o 13:54 
Nadszyszkownik Generalny

woytas napisał(a):
szowinisci :>
Ja bede sekretarka :P

Ty to potrafisz zachecic... :?

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 3 kwi 2007, o 13:55 
Nadszyszkownik Generalny

ogole nogi... :>
koniec gluopt ;]

Tytuł: PF a Rybnik
Nieprzeczytany postNapisane: 3 kwi 2007, o 18:44 
Czas mija a.... w kwietniu chcemy wydrukować ulotkę o PF (grh) format A4, kolor i tutaj dla "rybaków" pilna prośba ... (wiem .. prace dopiero ruszają) musze podać w tej reklamówce nr telefonu , kontaktowego dla potencjalnych "turystów". TO JEST KONIECZNOŚĆ . Gdyby można było podać , że np "w każdą sobote od maj do wrzesnia w godz 10 - 16" byłoby super - nie nalegam jednak. Dodatkowo potrzebne zdjęcie !!! Wiem, że macie ich "skolka ..." ale musicie sami wybrac jedno. Spraw na 11-12 kwietnia.

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 3 kwi 2007, o 23:43 
Generał broni

powoli, ogolimy schron z badyli i zrobimy fotkę ładną a telefon podamy jak będziemy mieli klucze od obiektu, pod warunkiem że facet zostawi drzwi...
Trzeba pogadać ja to widzę tak:
Dać ulotki o PF -ie bliskim mieszkańca schronu i się przedstawić. Zapewnić że nie będzie rozrabiania tylko praca nad obiektem. Zastanowić sie i wyznaczyć miejsce na składowanie śmieci.....i wiele wiele innych spraw, ale to na spotkaniu z osobami zainteresowanymi tą sprawą tak serio... 8)

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 6 kwi 2007, o 02:18 
Starszy chorąży

no i dokładnie ja mam tez kandydata na prezesa ciekawe czy sie domyslacie :lol:

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 6 kwi 2007, o 02:19 
Starszy chorąży

a jak ten kandydat nie wymyśli jakiejś wycieczki to mu osobiscie ........ :lol:

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 6 kwi 2007, o 12:48 
Starszy chorąży

No no no To mzoe giertych wpadnie na temat wycieczek polskiej młodziezy na schroń :P :P (niech sypnie troche tysiaków I Go polubie :evil: :evil: )

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 7 kwi 2007, o 21:08 
Nadszyszkownik Generalny

chłopaki powiedzcie mi gdzie mogę sie zapisać do profortu?
z góry dzieki na info :wink:

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 7 kwi 2007, o 22:49 
Generał broni

kiedyś rozmawialiśmy o tym, przygotuj dwie fotografie jak do dowodu ale bez tych wszystkich ceregieli tylko taki format i wydrukuj potem wypełnij deklaracje, wszystko na tej stronie http://www.profort.org.pl/menu.htm a napisz że jesteś od początku z kolegami z Rybnika...

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 7 kwi 2007, o 22:52 
Nadszyszkownik Generalny

ze zdjeciami czekaj- Przemek mi mowil, ze do nowych beda potrzebne elektroniczne wersje

Tytuł: mobilizacja
Nieprzeczytany postNapisane: 8 kwi 2007, o 17:19 
Jezeli można coś dodać to proponuje , żeby chętni do PF ( Rybnik i okolice) zgłaszali się i wypełniali deklaracje do....... Adama lub Wojtka. Tylko czy Adam i Wojtek się zgodzają ?Myślę, że i tak chętni z Waszego regionu będą działać w sekcji rybnickiej. Jak już będzie sekcja i wybrany będzie sekretarz to chyba do niego te deklaracje i zdjecia. Przekazanie ich dalej może być "zbiorczo" do zarządu (może być do mnie) . Pamiętać należy , że deklaracje kandydatów zarząd rozpatruje na zebraniu zarządu. Takie będzie na 99% w kwietniu.

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 8 kwi 2007, o 22:39 
Nadszyszkownik Generalny

Ja osobiscie nie widze przeciwskazan- kto chetny to do mnie :)

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 10 kwi 2007, o 14:02 
Sierżant

Oj zagalopowałeś się Woytas, Pfie nie jestem (jeszcze...)! Wiem, wiem kiedyś rozmawialiśmy pamiętam miałem wypełnić deklarację itd. ale nie zdążyłem wtedy dałem ciała.... :oops: :oops: A więc deklaracje mogę wysyłać teraz do Ciebie?? :D

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 10 kwi 2007, o 15:21 
Nadszyszkownik Generalny

tak !

Nieprzeczytany postNapisane: 12 kwi 2007, o 19:49 
Wieść gminna niesie , że : Statut PF
"
Rozdział V KOŁA TERENOWE

Art. 18. Zasady powołania koła terenowego.
1. Koło terenowe Stowarzyszenia jest powoływane uchwałą Zarządu Stowarzyszenia, na pisemny wniosek 5 założycieli, którzy są członkami zwykłymi Stowarzyszenia.

Art. 19. Władze koła
1. Założyciele koła wybierają spośród siebie przewodniczącego, sekretarza i skarbnika.

2. Przewodniczący odpowiada za działalność koła i bierze udział w zebraniach Zarządu Stowarzyszenia, z prawem składania wniosków.

3. Sekretarz odpowiada za dokumentację pracy koła, a skarbnik za sprawy finansowe.

4. Dla ważności podjętych uchwał wymagana jest, na zebraniu obecność całego składu zarządu koła.

5. Skarbnik koła jest zobowiązany, najpóźniej, do 7 dnia każdego miesiąca przesłać sprawozdanie finansowe wraz z opisanymi rachunkami.

6. W przypadku braku działalności finansowej w danym miesiącu wystarczy powiadomić o tym fakcie skarbnika lub prezesa Stowarzyszenia.

7. Do 15 stycznia każdego roku kalendarzowego zarząd koła przesyła pisemne sprawozdanie roczne ze swej działalność do Zarządu Stowarzyszenia, a kopię zachowuje w swoim archiwum.

8. Kadencja władz koła trwa 3 lata.

Art. 20. Działalność koła
1. Członkowie koła realizują cele statutowe, decyzje Zarządu, treści podjętych uchwał, przedstawiają propozycje i wnioski dotyczące działalności organizacji.

2. Koło nie może posiadać własnego konta bankowego niż konto Stowarzyszenia, udzielać pożyczek, poręczeń, gwarancji oraz zaciągać kredytów.

3. Koło jest zobowiązane prowadzić ewidencję korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej z jej potwierdzeniem u odbiorcy.

4. Członkowie koła spotykają się minimum 2 razy w roku, sporządzając protokoły z zebrań i zapisując teksty podjętych uchwał.

5. Koło przechowuje całość dokumentacji swej działalności przez cały czas istnienia koła.

6. Koło terenowe ma prawo starać się, w imieniu Stowarzyszenia, o dotacje, darowizny i dofinansowania oraz przyjmować darowizny.

7. Koło może prowadzić sprzedaż czasopism, książek i innych pamiątek przekazanych przez Stowarzyszenie, związanych z działalnością statutową o ile nie jest to działalność gospodarcza.

Art. 21. Rozwiązanie koła
1.Rozwiązanie koła następuje decyzją Zarządu Stowarzyszenia, gdy ilość członków koła jest mniejsza niż 5 osób, a zaistniała sytuacja nie rokuje nadziei na wzrost składu koła.

Wiem siedzicie sobie na piwku a ja tu "gore"

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 12 kwi 2007, o 23:58 
Nadszyszkownik Generalny

straszne rzeczy wypisujesz...
Prawie jak przysiega malzenska :>

Tytuł: PF a Rybnik
Nieprzeczytany postNapisane: 19 kwi 2007, o 19:00 
Informacja TAJNA ..... po przeczytaniu spalić.
8 maja Będzin godz 17.00 - otwarcie wytawy "OWŚ - historia i terażniejszość " - Muz. Zagłebia (o/dz Zamek).
26 i 27 maja - Będzin duża i głośna prezentacja GRH jesteśmy dodatkiem do wystawy modeli redukcyjnych .

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 3 sty 2008, o 01:55 
Generał broni

Trzeba sie szybko zebrać i na piśmie uchwalić co następuje :

KOŁA TERENOWE

Art. 18. Zasady powołania koła terenowego.

Koło terenowe Stowarzyszenia jest powoływane uchwałą Zarządu Stowarzyszenia, na pisemny wniosek 5 założycieli, którzy są członkami zwykłymi Stowarzyszenia.

Art. 19. Władze koła

1. Założyciele koła wybierają spośród siebie przewodniczącego, sekretarza i skarbnika.

2. Przewodniczący odpowiada za działalność koła i bierze udział w zebraniach Zarządu Stowarzyszenia, z prawem składania wniosków.

3. Sekretarz odpowiada za dokumentację pracy koła, a skarbnik za sprawy finansowe.

4. Dla ważności podjętych uchwał wymagana jest, na zebraniu obecność całego składu zarządu koła.

5. Skarbnik koła jest zobowiązany, najpóźniej, do 7 dnia każdego miesiąca przesłać sprawozdanie finansowe wraz z opisanymi rachunkami.

6. W przypadku braku działalności finansowej w danym miesiącu wystarczy powiadomić o tym fakcie skarbnika lub prezesa Stowarzyszenia.

7. Do 15 stycznia każdego roku kalendarzowego zarząd koła przesyła pisemne sprawozdanie roczne ze swej działalność do Zarządu Stowarzyszenia, a kopię zachowuje w swoim archiwum.

8. Kadencja władz koła trwa 3 lata.

Art. 20. Działalność koła

1. Członkowie koła realizują cele statutowe, decyzje Zarządu, treści podjętych uchwał, przedstawiają propozycje i wnioski dotyczące działalności organizacji.

2. Koło nie może posiadać własnego konta bankowego niż konto Stowarzyszenia, udzielać pożyczek, poręczeń, gwarancji oraz zaciągać kredytów.

3. Koło jest zobowiązane prowadzić ewidencję korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej z jej potwierdzeniem u odbiorcy.

4. Członkowie koła spotykają się minimum 2 razy w roku, sporządzając protokoły z zebrań i zapisując teksty podjętych uchwał.

5. Koło przechowuje całość dokumentacji swej działalności przez cały czas istnienia koła.

6. Koło terenowe ma prawo starać się, w imieniu Stowarzyszenia, o dotacje, darowizny i dofinansowania oraz przyjmować darowizny.

7. Koło może prowadzić sprzedaż czasopism, książek i innych pamiątek przekazanych przez Stowarzyszenie, związanych z działalnością statutową o ile nie jest to działalność gospodarcza.

Art. 21. Rozwiązanie koła

1.Rozwiązanie koła następuje decyzją Zarządu Stowarzyszenia, gdy ilość członków koła jest mniejsza niż 5 osób, a zaistniała sytuacja nie rokuje nadziei na wzrost składu koła.

Pismo podpisać , dostarczyć do Piekar i odebrać pieczątki i inne sprawy związane z kołem....
Wieczorek w niedziele na schronie będzie odpowiedni :mrgreen:

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 10 wrz 2008, o 14:40 
Generał broni

UWAGA:
Informuję, że w poniedziałek 8 września miało miejsce zebranie Zarządu Stowarzyszenia, na którym między innymi drogą głosowania rozpatrzono 17 deklaracji członkowskich. I tak:

Do Stowarzyszenia przyjęto:

1. Tobor Olaf
2. Gajda Adam
3. Kotwicki Grzegorz
4. Rozumecki Marek
5. Rozumecki Janusz
6. Wojdyła Witold
7. Zarzyna Marcin
8. Westwalewicz Mateusz
9. Płoszaj Magdalena
10. Wojtyczka Karolina
11. Skolik Bartosz
12. Skolik Mateusz
13. Barszcz Ariadna
14. Sowik Tomasz
15. Pietrasz Dariusz

Wszystkich nowoprzyjętych członków Stowarzyszenia serdecznie witam w imieniu swoim , kolegów i koleżanek iżyczę wytrwałości w tym, co robimy...

Tytuł:
Nieprzeczytany postNapisane: 10 wrz 2008, o 14:42 
Generał broni

"Nowi" proszę napisac do admina forum pf-u ( leszka ) o dostęp do wewnetrznego forum ! Pilne :mrgreen:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]