PF a Rawelin

Sprawy związane z Pro Fortalicium
Przemek Trzeciak

PF a Rawelin

Nieprzeczytany post autor: Przemek Trzeciak »

Kilka osób z Was zna pewnie strone intern. i kolegów z grupy Rawelin , Małopolska . Jesteśmy w trakcie umawiania spotknia na ich terenie. data 21 lipca. Miejsce przy remontowanym przez nich obiekcie - niemiekim. Możemy pojechać jak turyści z DDR (dresy, aparaty foto, kanapki) albo "tania siła robocza" z Śląska - łopaty, kilofy beczka (krzynka) piwa, kiełbasa . Spotkanie ma na celu poznanie się i rozmowę o współdziałaniu naszych grup. Będe chciał aby z okolic Katowic pojechać jednym busem (myślę, że koszty nie będą takie jak kilka aut pojechałoby w kolumnie).

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

to bardzo fachowe forum i jako grupa działają bardzo sprawnie ale :( sa bardzo daleko od Rybnika.... :(
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

a taczek, lopat i silnorekich to my potrzebujemy...
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

ODPOWIEDZ