Rybnicki oddzial pf-u

Sprawy związane z Pro Fortalicium
Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Rybnicki oddzial pf-u

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Kto jest w pfie?
Ja, Adam, Krzysiek (?), Ramzes, Franek - kto jeszcze?
Musimy zrobic jak jak najpredzej spotkanie w naszym gronie, wybrac prezesa - mam kandydata :>
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
hawk
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 2413
Rejestracja: 9 gru 2006, o 00:43
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Rybnicki oddzial pf-u

Nieprzeczytany post autor: hawk »

woytas pisze:Kto jest w pfie?
Ja, Adam, Krzysiek (?), Ramzes, Franek - kto jeszcze?
Musimy zrobic jak jak najpredzej spotkanie w naszym gronie, wybrac prezesa - mam kandydata :>
ja sie ociagam... bo potem sie okaze ze mi "kandydat" kaze schron zamiatac :lol:
zartuje... pogadamy na spotkaniu.

Przemek Trzeciak

wybory

Nieprzeczytany post autor: Przemek Trzeciak »

Może Was zaskocze ale potrzebny będzie jeszcze skarbnik i sekretarka....

Awatar użytkownika
hawk
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 2413
Rejestracja: 9 gru 2006, o 00:43
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: hawk »

Przemek Trzeciak pisze:Może Was zaskocze ale potrzebny będzie jeszcze skarbnik i sekretarka....
bedzie sekretarka? to ja sie zapisuje :D

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

szowinisci :>
Ja bede sekretarka :P
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
hawk
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 2413
Rejestracja: 9 gru 2006, o 00:43
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: hawk »

woytas pisze:szowinisci :>
Ja bede sekretarka :P
Ty to potrafisz zachecic... :?

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

ogole nogi... :>
koniec gluopt ;]
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Przemek Trzeciak

PF a Rybnik

Nieprzeczytany post autor: Przemek Trzeciak »

Czas mija a.... w kwietniu chcemy wydrukować ulotkę o PF (grh) format A4, kolor i tutaj dla "rybaków" pilna prośba ... (wiem .. prace dopiero ruszają) musze podać w tej reklamówce nr telefonu , kontaktowego dla potencjalnych "turystów". TO JEST KONIECZNOŚĆ . Gdyby można było podać , że np "w każdą sobote od maj do wrzesnia w godz 10 - 16" byłoby super - nie nalegam jednak. Dodatkowo potrzebne zdjęcie !!! Wiem, że macie ich "skolka ..." ale musicie sami wybrac jedno. Spraw na 11-12 kwietnia.

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

powoli, ogolimy schron z badyli i zrobimy fotkę ładną a telefon podamy jak będziemy mieli klucze od obiektu, pod warunkiem że facet zostawi drzwi...
Trzeba pogadać ja to widzę tak:
Dać ulotki o PF -ie bliskim mieszkańca schronu i się przedstawić. Zapewnić że nie będzie rozrabiania tylko praca nad obiektem. Zastanowić sie i wyznaczyć miejsce na składowanie śmieci.....i wiele wiele innych spraw, ale to na spotkaniu z osobami zainteresowanymi tą sprawą tak serio... 8)
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
ramzes94
Starszy chorąży
Posty: 834
Rejestracja: 4 gru 2006, o 10:24
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: ramzes94 »

no i dokładnie ja mam tez kandydata na prezesa ciekawe czy sie domyslacie :lol:

Awatar użytkownika
ramzes94
Starszy chorąży
Posty: 834
Rejestracja: 4 gru 2006, o 10:24
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: ramzes94 »

a jak ten kandydat nie wymyśli jakiejś wycieczki to mu osobiscie ........ :lol:

Awatar użytkownika
White
Starszy chorąży
Posty: 867
Rejestracja: 16 lut 2007, o 16:03
Lokalizacja: Książenice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: White »

No no no To mzoe giertych wpadnie na temat wycieczek polskiej młodziezy na schroń :P :P (niech sypnie troche tysiaków I Go polubie :evil: :evil: )

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

chłopaki powiedzcie mi gdzie mogę sie zapisać do profortu?
z góry dzieki na info :wink:
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

kiedyś rozmawialiśmy o tym, przygotuj dwie fotografie jak do dowodu ale bez tych wszystkich ceregieli tylko taki format i wydrukuj potem wypełnij deklaracje, wszystko na tej stronie http://www.profort.org.pl/menu.htm a napisz że jesteś od początku z kolegami z Rybnika...
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

ze zdjeciami czekaj- Przemek mi mowil, ze do nowych beda potrzebne elektroniczne wersje
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Przemek Trzeciak

mobilizacja

Nieprzeczytany post autor: Przemek Trzeciak »

Jezeli można coś dodać to proponuje , żeby chętni do PF ( Rybnik i okolice) zgłaszali się i wypełniali deklaracje do....... Adama lub Wojtka. Tylko czy Adam i Wojtek się zgodzają ?Myślę, że i tak chętni z Waszego regionu będą działać w sekcji rybnickiej. Jak już będzie sekcja i wybrany będzie sekretarz to chyba do niego te deklaracje i zdjecia. Przekazanie ich dalej może być "zbiorczo" do zarządu (może być do mnie) . Pamiętać należy , że deklaracje kandydatów zarząd rozpatruje na zebraniu zarządu. Takie będzie na 99% w kwietniu.

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Ja osobiscie nie widze przeciwskazan- kto chetny to do mnie :)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

franekh
Sierżant
Posty: 405
Rejestracja: 10 sty 2007, o 22:22

Nieprzeczytany post autor: franekh »

Oj zagalopowałeś się Woytas, Pfie nie jestem (jeszcze...)! Wiem, wiem kiedyś rozmawialiśmy pamiętam miałem wypełnić deklarację itd. ale nie zdążyłem wtedy dałem ciała.... :oops: :oops: A więc deklaracje mogę wysyłać teraz do Ciebie?? :D

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

tak !
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Przemek Trzeciak

Rybnik a Pro Fortalicium

Nieprzeczytany post autor: Przemek Trzeciak »

Wieść gminna niesie , że : Statut PF
"
Rozdział V KOŁA TERENOWE

Art. 18. Zasady powołania koła terenowego.
1. Koło terenowe Stowarzyszenia jest powoływane uchwałą Zarządu Stowarzyszenia, na pisemny wniosek 5 założycieli, którzy są członkami zwykłymi Stowarzyszenia.

Art. 19. Władze koła
1. Założyciele koła wybierają spośród siebie przewodniczącego, sekretarza i skarbnika.

2. Przewodniczący odpowiada za działalność koła i bierze udział w zebraniach Zarządu Stowarzyszenia, z prawem składania wniosków.

3. Sekretarz odpowiada za dokumentację pracy koła, a skarbnik za sprawy finansowe.

4. Dla ważności podjętych uchwał wymagana jest, na zebraniu obecność całego składu zarządu koła.

5. Skarbnik koła jest zobowiązany, najpóźniej, do 7 dnia każdego miesiąca przesłać sprawozdanie finansowe wraz z opisanymi rachunkami.

6. W przypadku braku działalności finansowej w danym miesiącu wystarczy powiadomić o tym fakcie skarbnika lub prezesa Stowarzyszenia.

7. Do 15 stycznia każdego roku kalendarzowego zarząd koła przesyła pisemne sprawozdanie roczne ze swej działalność do Zarządu Stowarzyszenia, a kopię zachowuje w swoim archiwum.

8. Kadencja władz koła trwa 3 lata.

Art. 20. Działalność koła
1. Członkowie koła realizują cele statutowe, decyzje Zarządu, treści podjętych uchwał, przedstawiają propozycje i wnioski dotyczące działalności organizacji.

2. Koło nie może posiadać własnego konta bankowego niż konto Stowarzyszenia, udzielać pożyczek, poręczeń, gwarancji oraz zaciągać kredytów.

3. Koło jest zobowiązane prowadzić ewidencję korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej z jej potwierdzeniem u odbiorcy.

4. Członkowie koła spotykają się minimum 2 razy w roku, sporządzając protokoły z zebrań i zapisując teksty podjętych uchwał.

5. Koło przechowuje całość dokumentacji swej działalności przez cały czas istnienia koła.

6. Koło terenowe ma prawo starać się, w imieniu Stowarzyszenia, o dotacje, darowizny i dofinansowania oraz przyjmować darowizny.

7. Koło może prowadzić sprzedaż czasopism, książek i innych pamiątek przekazanych przez Stowarzyszenie, związanych z działalnością statutową o ile nie jest to działalność gospodarcza.

Art. 21. Rozwiązanie koła
1.Rozwiązanie koła następuje decyzją Zarządu Stowarzyszenia, gdy ilość członków koła jest mniejsza niż 5 osób, a zaistniała sytuacja nie rokuje nadziei na wzrost składu koła.

Wiem siedzicie sobie na piwku a ja tu "gore"

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

straszne rzeczy wypisujesz...
Prawie jak przysiega malzenska :>
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Przemek Trzeciak

PF a Rybnik

Nieprzeczytany post autor: Przemek Trzeciak »

Informacja TAJNA ..... po przeczytaniu spalić.
8 maja Będzin godz 17.00 - otwarcie wytawy "OWŚ - historia i terażniejszość " - Muz. Zagłebia (o/dz Zamek).
26 i 27 maja - Będzin duża i głośna prezentacja GRH jesteśmy dodatkiem do wystawy modeli redukcyjnych .

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

Trzeba sie szybko zebrać i na piśmie uchwalić co następuje :

KOŁA TERENOWE



Art. 18. Zasady powołania koła terenowego.

Koło terenowe Stowarzyszenia jest powoływane uchwałą Zarządu Stowarzyszenia, na pisemny wniosek 5 założycieli, którzy są członkami zwykłymi Stowarzyszenia.



Art. 19. Władze koła

1. Założyciele koła wybierają spośród siebie przewodniczącego, sekretarza i skarbnika.



2. Przewodniczący odpowiada za działalność koła i bierze udział w zebraniach Zarządu Stowarzyszenia, z prawem składania wniosków.



3. Sekretarz odpowiada za dokumentację pracy koła, a skarbnik za sprawy finansowe.



4. Dla ważności podjętych uchwał wymagana jest, na zebraniu obecność całego składu zarządu koła.



5. Skarbnik koła jest zobowiązany, najpóźniej, do 7 dnia każdego miesiąca przesłać sprawozdanie finansowe wraz z opisanymi rachunkami.



6. W przypadku braku działalności finansowej w danym miesiącu wystarczy powiadomić o tym fakcie skarbnika lub prezesa Stowarzyszenia.



7. Do 15 stycznia każdego roku kalendarzowego zarząd koła przesyła pisemne sprawozdanie roczne ze swej działalność do Zarządu Stowarzyszenia, a kopię zachowuje w swoim archiwum.



8. Kadencja władz koła trwa 3 lata.



Art. 20. Działalność koła

1. Członkowie koła realizują cele statutowe, decyzje Zarządu, treści podjętych uchwał, przedstawiają propozycje i wnioski dotyczące działalności organizacji.



2. Koło nie może posiadać własnego konta bankowego niż konto Stowarzyszenia, udzielać pożyczek, poręczeń, gwarancji oraz zaciągać kredytów.



3. Koło jest zobowiązane prowadzić ewidencję korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej z jej potwierdzeniem u odbiorcy.



4. Członkowie koła spotykają się minimum 2 razy w roku, sporządzając protokoły z zebrań i zapisując teksty podjętych uchwał.



5. Koło przechowuje całość dokumentacji swej działalności przez cały czas istnienia koła.



6. Koło terenowe ma prawo starać się, w imieniu Stowarzyszenia, o dotacje, darowizny i dofinansowania oraz przyjmować darowizny.



7. Koło może prowadzić sprzedaż czasopism, książek i innych pamiątek przekazanych przez Stowarzyszenie, związanych z działalnością statutową o ile nie jest to działalność gospodarcza.



Art. 21. Rozwiązanie koła

1.Rozwiązanie koła następuje decyzją Zarządu Stowarzyszenia, gdy ilość członków koła jest mniejsza niż 5 osób, a zaistniała sytuacja nie rokuje nadziei na wzrost składu koła.

Pismo podpisać , dostarczyć do Piekar i odebrać pieczątki i inne sprawy związane z kołem....
Wieczorek w niedziele na schronie będzie odpowiedni :mrgreen:
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

UWAGA:
Informuję, że w poniedziałek 8 września miało miejsce zebranie Zarządu Stowarzyszenia, na którym między innymi drogą głosowania rozpatrzono 17 deklaracji członkowskich. I tak:

Do Stowarzyszenia przyjęto:

1. Tobor Olaf
2. Gajda Adam
3. Kotwicki Grzegorz
4. Rozumecki Marek
5. Rozumecki Janusz
6. Wojdyła Witold
7. Zarzyna Marcin
8. Westwalewicz Mateusz
9. Płoszaj Magdalena
10. Wojtyczka Karolina
11. Skolik Bartosz
12. Skolik Mateusz
13. Barszcz Ariadna
14. Sowik Tomasz
15. Pietrasz Dariusz

Wszystkich nowoprzyjętych członków Stowarzyszenia serdecznie witam w imieniu swoim , kolegów i koleżanek iżyczę wytrwałości w tym, co robimy...
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

"Nowi" proszę napisac do admina forum pf-u ( leszka ) o dostęp do wewnetrznego forum ! Pilne :mrgreen:
Radfahrtruppe

ODPOWIEDZ