Zabytkowa Kopalnia Ignacy wyprawa

Podziel się z nami informacjami o miejscach, które warto odwiedzić - niekoniecznie militarne :)
Klaus BOLS
Starszy kapral
Posty: 269
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 09:51
Lokalizacja: Rybnik

Zabytkowa Kopalnia Ignacy wyprawa

Nieprzeczytany post autor: Klaus BOLS »

Miejsce to już od jakiegoś czasu funkcjonuje i żyje swoim życiem.

Niedawno pod skrzydła miasta przeszły kolejne budynki kompleksu dawnej "Hoymgruby". Są to miejsca opuszczone, pozbawione już życia ale nie klimatu.

Jako pracownik tejże instytucji wychodzę z propozycją pozwiedzania budynków kopalni do których nie prędko wejdą turyści i odwiedzający. Chodzi mi o budynek sprężarkowni i jej piwnic. a także podziemia maszynowni szybu Kościuszko.

Czas w pewnym sensie się tam zatrzymał. Są to miejsce w których bunkrowiec będzie się czuł jak ryba w bun… w wodzie.

Póki nie nastąpi rewitalizacja, zanim nie wejdę budowlańcy warto zobaczyć stan surowy.

w linku zajawka.

https://photos.google.com/share/AF1QipO ... haVjh4MlZ3

Jutro tj. w sobotę urzęduję na kopalni od 10 do 14.

A w tygodniu między 8 - 15. Ale na skakanie po dziurach proszę pisać do mnie i sie umówić.


* W zamian za zwiedzanie miejsc niedostępnych roszczę sobie zapłatę! Mianowicie chciałbym dostać wykonywane fotki. Do archiwum i na wieczną rzeczy pamiątkę :P
Klaus w dom, Bóg w dom

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Re: Zabytkowa Kopalnia Ignacy wyprawa

Nieprzeczytany post autor: woytas »

W tygodniu - jutro odpada
A kiedy na poziom 600?
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Klaus BOLS
Starszy kapral
Posty: 269
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 09:51
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zabytkowa Kopalnia Ignacy wyprawa

Nieprzeczytany post autor: Klaus BOLS »

Naprawdę nikomu się nie chce wybrać na eksplorację?
Klaus w dom, Bóg w dom

ODPOWIEDZ