wspólne wypady w teren

Podziel się z nami informacjami o miejscach, które warto odwiedzić - niekoniecznie militarne :)
Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

Bardzo proszę, zrobione.
Pozdrawiam 8)

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

Jacek dobrze ze reagujesz na jego przekręty
ja tez mam prywatną wojnę z tym człowiekiem i wiem jaki jest

aw68 widze ze z przyjemnością spełniłes prośbe Jacka :) hehe

K.O.P to jak kiedy jedziemy na te cholerne wykopki??
nawet w śniegu damy rade :!: 8)
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

jacekgliwice

Nieprzeczytany post autor: jacekgliwice »

a ja proponuję przy okazji zwiedzenie lasu w okolicach Palowic - znajduje się tam ceglana wieża, pozostałość po hucie "Waleska". Byłem tam niedawno, ciekawe miejsce

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

ja Jacka rozumie, to jego foty ma prawo... 8)
jak będziecie w Palowicach to macie okpy w Szczejkowicach po drodze, ale jak patrze na pogodę za oknem to kiepsko to widze :shock: :wink:

jacekgliwice

Nieprzeczytany post autor: jacekgliwice »

aw68 pisze:ja Jacka rozumie, to jego foty ma prawo... 8)
jak będziecie w Palowicach to macie okpy w Szczejkowicach po drodze, ale jak patrze na pogodę za oknem to kiepsko to widze :shock: :wink:
i tak mielismy szczescie ze to biale cos spadlo tak pozno. Mielismy kilka miesiecy buszowania po ciekawych miejscach pozbawionych chaszczy. Doskonale widac rzezbę terenu, szczególnie łażąc po zamkach i fortyfikacjach.

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

aw68 pisze:ja Jacka rozumie, to jego foty ma prawo... 8)
jak będziecie w Palowicach to macie okpy w Szczejkowicach po drodze, ale jak patrze na pogodę za oknem to kiepsko to widze :shock: :wink:
jeśli chodzi o Szczejkowice to juz kiedys planowałem taką wycieczkę ale sie ekipa "urwała" hehe. mieliśmy "explorować z exploratorami" ale nasza wspólpraca niestety dobiegła końca
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

Sniper

Nieprzeczytany post autor: Sniper »

Witam.Czytajac tu posty zauwazylem ze mowa o Explorerze
jeśli chodzi o Szczejkowice to juz kiedys planowałem taką wycieczkę ale sie ekipa "urwała" hehe. mieliśmy "explorować z exploratorami" ale nasza wspólpraca niestety dobiegła końca
To prawda Explorer skonczyl dzialalnosc ale Team ma sie dobrze.I rowniez jest prawda ze skonczylismy wspolprace z Mr.Marcoon.
Wkrotce powrot Slazakow :P

Pozdrowienia dla czlonkow Rybnika.

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7388
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

a ja ze swojej strony mam nadzieje, ze swojego balaganu z explorera nie przyniesiecie do nas.
U nas o troszeczke innych sprawach sie mowi ale z olbrzymia radoscia witamy kazdego chetnego do wspolpracy :)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Sniper

Nieprzeczytany post autor: Sniper »

Dzieki Wojtku.Ja z mojej strony nie mam zamiaru przenosic zadnego balaganu tu,ani z tad tam....
Jestem wolnym userem,wiec jezeli zachowuje sie z kulturka mam nadzieje ze nie wyladuje w krzaczkach :P
Co bylo to minelo :P

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7388
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

no ba...
u nas nie ma zadnych zoltych ani czerwonych kartek- kazdy moze wejsc i wyjsc kiedy tylko ma na to ochote- poprostu trzymamy sie podstawowych zasad przyzwoitosci, robimy to co lubimy - (czyli praktycznie to co nas laczy), nikt nikogo do niczego nie zmusza. A mimo tego jest fajnie- generalnie zapraszamy wszystkich do rozmowy, wspolpracy - poprostu bawmy sie wszyscy dobrze :)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

sniper pisze:To prawda Explorer skonczyl dzialalnosc ale Team ma sie dobrze.I rowniez jest prawda ze skonczylismy wspolprace z Mr.Marcoon.
Wkrotce powrot Slazakow :P

Pozdrowienia dla czlonkow Rybnika.
nawet nie bede tego komentował bo śmiać mi sie chce a po drugie nie chce bajzlu tu robic
pzdr
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

Awatar użytkownika
hawk
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 2413
Rejestracja: 9 gru 2006, o 00:43
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: hawk »

A ja tylko poprosze, i prywatnie tez o to prosilem, (szczegolnie ludzi wspolpracujacych z Faco - bo to jakos im sie to najczesciej zdaza) o nie umieszczanie banerow reklamowych ("na pol ekranu") jako wlasnej stopki.

jacekgliwice

Nieprzeczytany post autor: jacekgliwice »

hawk pisze:A ja tylko poprosze, i prywatnie tez o to prosilem, (szczegolnie ludzi wspolpracujacych z Faco - bo to jakos im sie to najczesciej zdaza) o nie umieszczanie banerow reklamowych ("na pol ekranu") jako wlasnej stopki.
ja niestety też mialem nieprzyjemnosc "wspolpracowac" z tym kolesiem przez cale dwa tygodnie - i podziekowalismy sobie. Ale sądzę ze nie ma sensu generalizowac, bo gdy sie przekonalem na co go stac i na jakim cienkim lodzie balansuje - zwiewalem stamtad gdzie pieprz rośnie .Mam troszke inne zamilowania niz "explorowanie" pachołków w lesie, szukanie zakopanych czołgów na polu w lubomii a jak juz wstawiam zdjecia lub teksty na forum to wstawiam swoje lub pytam o zgodę autora, wzglednie wstawiam link.

Mysle wiec ze porównywanie z faco moze byc dla nas bardzo krzywdzące

:D
wielu z nas ma kilkuletnie doswiadczenia na innych forach, wzglednie administruje innymi (mam przyjemnosc administrowac dwoma ) wiec tym bardizej nas draznia numery w stylu "kolegi" faco (obecnie znany jako Maverick na forum http://eksplorator.mojeforum.net/index.php )
Ostatnio zmieniony 28 sty 2007, o 09:41 przez jacekgliwice, łącznie zmieniany 2 razy.

jacekgliwice

Nieprzeczytany post autor: jacekgliwice »

Sniper pisze: Wkrotce powrot Slazakow :P

.
masz cos przeciwko tzw "nie - slązakom"?
mam nadzieje ze nie jestes kolejnym zwolennikiem podzialu na tzw goroli i hanysów?


i jeszcze tylko mała zgaduj-zgadula:

jaki nick na nowym forum ma kolega sniper?
Maverick, coras, kesawk, kojak, marcin, Mati ?

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7388
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Panowie !
Spokojnie !
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

witam
ja w tej sprawie nie mam juz nic wiecej do dodania bo mi to wisi i powiewa co robią "exploratorzy". Jacek chyba juz wszystko napisał a rozmowa nie prowadzi do niczego bo przenoszenie problemów które powstały na innym forum na strone ZapomnianegoRybnika moim zdaniem jest troche nie na miejscu.
pzdr
Ostatnio zmieniony 28 sty 2007, o 12:00 przez MarcooN, łącznie zmieniany 1 raz.
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

nie róbmy podziałów i nie fack-ujmy sobie nawzajem, proszę się stosować do regulaminu forum i pisać o tym co nas interesuje.... 8)
Radfahrtruppe

jacekgliwice

Nieprzeczytany post autor: jacekgliwice »

woytas pisze:Panowie !
Spokojnie !
jestem spokojny jak zagiel podczas morskiej ciszy

ale jak wspomnial marcoon, zakonczmy ten drazliwy temat raz na zawsze.

Awatar użytkownika
hawk
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 2413
Rejestracja: 9 gru 2006, o 00:43
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: hawk »

Prosba do WSZYSTKICH, nie karmcie troli!

j-94

Nieprzeczytany post autor: j-94 »

Heh podobo mi się to coraz bardziej , sory że odświeżam ten temat, ale Faco vel Maverick mnie rozbraja swoimi pomyslami

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7388
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

witamy kolejnego banite :>
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
hawk
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 2413
Rejestracja: 9 gru 2006, o 00:43
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: hawk »

Co mnie ominelo?

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

mała nagonka na pewnego osobnika ;D
tak trzymać! za to co wypisuje o niektórych osobach powinien dostać taki wperd... ze hoho! a znam pare ludzi którzy zrobili by to z miłą chęcią :twisted:
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

jacekgliwice

Nieprzeczytany post autor: jacekgliwice »

hawk pisze:Co mnie ominelo?
och wiele, naprawde wiele ciekawych tematów... łącznie ze sławą "znanego w swiecie medialnym forum exploratorów".... płyta cd z adresem forum zostawiona na hołdzie w rydultowach..dla przyszłych pokoleń...

rośnie nam przyszły odkrywca złota wrocławia, bursztynowej komnaty, to owlsnie On rozwikła tajemnicę gór sowich ...

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

orzesz... :lol: :lol: :lol:
płyta cd na hołdzie jest najlepsza! ;D
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

ODPOWIEDZ