OWŚ

Podziel się z nami informacjami o miejscach, które warto odwiedzić - niekoniecznie militarne :)
Awatar użytkownika
biker76
Pułkownik
Posty: 2288
Rejestracja: 22 kwie 2007, o 23:24
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: biker76 »

Na cos takiego jak najbardziej jadę!
"Żyjemy po to, by inni mogli żyć"!

Awatar użytkownika
Valjean
Generał dywizji
Posty: 2858
Rejestracja: 27 kwie 2007, o 17:25
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Valjean »

Ja też chętnie

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »


...........Temat widzę tak - daj mi znać kiedy chcecie coś tam w okolicy
( mojej) zobaczyć.W grę wchodzi sobota lub niedziela. Wolałbym jednak niedzielne przedpołudnie.Niestety zawsze niedziele od 14.00 mam zajętą ( wizytuję z Rodziną ...Teściową).Niemniej do południa zawsze wolnym czasem w niedzielę dysponuję.Jak wolicie sobotę - nie ma sprawy. Niemniej muszę wiedzieć kilka dni wcześniej - od której?...ile macie czasu? i ile osób?.Miejsce spotkania ustalimy.Telefon do mnie ; ............ Propozycję zwiedzania :część wzg.310.( niektóre obiekty teren prywatny...psiarnia, strusie.....trochę problemów ze zwiedzaniem, obiekty na Namiarkach ( podgórze wzg.310 i może Wymysłów...W sumie ok.10 obiektów.
Więcej się na raz zwiedzić niestety nie da, chyba że uwielbiasz biegi terenowe. Ja z racji wieku niestety z biegania odpadam....Mam sporo ciekawych fotek z Bobrownik. Istnieje zatem możliwość wykonania bardzo interesujących fotek...1939 - 2009..Czyli po 70 latach....
Musicie zabrać także sprzęt optyczny...Pokażę miejsca skąd "prano na Bytom"..i na "Buchacz"....Lornetki konieczne, aparaty foto także...
Zatem...Proszę jednak o uwzględnienie warunków atmosferycznych. W przypadku załamania pogody z góry uprzedzam - z racji wieku ekstremy nie lubię.Oczywiście o terminie musicie mnie uprzedzić tak ze dwa - trzy dni wcześniej.
Czekam
Pozdrowienia serdeczne.
Sławek Furgacz
Radfahrtruppe

ODPOWIEDZ