I Gliwicki Piknik Militarny, 4.06.2011

Imprezy historyczne w Rybniku jak i poza nim.
Awatar użytkownika
Caroline
Kapral
Posty: 199
Rejestracja: 29 lip 2008, o 21:34
Lokalizacja: Zabrze

I Gliwicki Piknik Militarny, 4.06.2011

Nieprzeczytany post autor: Caroline »

Obrazek

Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej "Policja Województwa Śląskiego 1922-1939" oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Obrońców Pokoju ma zaszczyt zaprosić na I Gliwicki Piknik Militarny, który odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2011r. na placu przy ul. Obrońców Pokoju 4 w godzinach od 12:00 do 18:00.
W programie między innymi inscenizacja wydarzeń z września 1939 roku (rekonstrukcja walk oddziałów polskich z Freikorpsem wraz z oddziałami Wehrmachtu na Śląsku), a także statyczna prezentacja wielu grup rekonstruujących formacje wojskowe różnych epok.
Jeśli zapomnę o nich - ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"
Adam Mickiewicz

tomrybnik
Kapral
Posty: 194
Rejestracja: 25 kwie 2011, o 22:52
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: tomrybnik »

Ja będe :)

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Spółdzielnia mieszkaniowa? :mrgreen:
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
biker76
Pułkownik
Posty: 2288
Rejestracja: 22 kwie 2007, o 23:24
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: biker76 »

Przynajmniej ktoś im pomaga, a nam nawet waflownia czy tez zakład repasacji pończoch nie chce pomóc.
"Żyjemy po to, by inni mogli żyć"!

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

nam tez jakaś spółdzielnia rolnicza czy produkcyjna ;)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

tomrybnik
Kapral
Posty: 194
Rejestracja: 25 kwie 2011, o 22:52
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: tomrybnik »

Kto ma fotki ?


ODPOWIEDZ