Pierwszy piknik militarny w Żorach

Imprezy historyczne w Rybniku jak i poza nim.
Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

pfff a ja będę w robocie ale pod koniec może sie zjawie ;]
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

QLIG

Nieprzeczytany post autor: QLIG »

Ready to war :)

Obrazek

W tym się będę lansował :)

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

ale bez latajacego dywanu?
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

od 9-15.00 trwały przygotowania u Tomka do imprezy :???: nie będę pisał szczegółów zobaczycie na miejscu...na rynku mamy być ok 8.00 :sad: ale będzie stoisko :shock: Marcoon pamiętaj o masce p.gaz...bo z Tobą nie ma łączności... :sad:
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
Tommi
Starszy sierżant
Posty: 586
Rejestracja: 22 sty 2008, o 13:57
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Tommi »

sie jutro też zjawie i miło mi będzie wkońcu uścisnąć prawice, jawie się pod castoramą około 10 i posiedze na rynku jak sądze do 12, potem chciałebym zonę zawieść do pracy, więć już nie wróce bo na głowie (dosłownie)będę miał moją Zuzię, hcyba że wezmę babcie i jeszcze raz was odwiedze wszak zapowiedzine do 17 na rynku.
a tak swoją droga to się zastanawiam bo w wojsku miałem na stanie kbkams nr sp36302 oraz p64 i pm ale tych numerów ani nie mam wpisanych w książeczke ani nie pamiętam, za to ma o dziwo wpisane druga specjalizację operator wzt1, ku mojemu zaskoczeniu bo raz w tym siedziałem, a o ile pamiętam wzt1 jest na podwoziu t55 albo t72 juz niepamiętam.

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

to fajnie , nareszcie sie zobaczymy wszyscy twarzą w twarz... :mrgreen:
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
biker76
Pułkownik
Posty: 2288
Rejestracja: 22 kwie 2007, o 23:24
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: biker76 »

A więc wreszcie się spotkamy Tommi oraz Qlig! Wy nas na pewno poznacie, ale my was chyba nie!
"Żyjemy po to, by inni mogli żyć"!

Awatar użytkownika
ramzes94
Starszy chorąży
Posty: 834
Rejestracja: 4 gru 2006, o 10:24
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: ramzes94 »

my z Tomim sie już widzieli :mrgreen: czekam na ciebie Adam o 7:00 i jazda po sprzęt

QLIG

Nieprzeczytany post autor: QLIG »

woytas pisze:ale bez latajacego dywanu?
Nie ten deseń, nie mam dywanu w moro czy panterkę :mrgreen:
biker76 pisze:Wy nas na pewno poznacie, ale my was chyba nie!
Jak się zmieszam z innymi "ruskimi", może być problem :) Ale bedę w załodze Zila 157, więc łatwo będzie mnie wypatrzeć :) Poza tym będę biegał z RPK widocznym na fotce wyżej, więc będzie można poznać ;) ( AK biorę dla mojego towarzysza broni )

kaleson

Nieprzeczytany post autor: kaleson »

Witam!
Pewnie już wszyscy wyszli na piknik ;) eeeee więc tu nikogo nie ma. ale myśle że się poznamy bo zamierzam też się zjawić. Oby pogoda dopisała bo nie jest za ciekawie :/

Awatar użytkownika
AFRO
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 3910
Rejestracja: 3 sty 2007, o 22:49
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: AFRO »

Nieźle chyba wymarzliście, tfu marzniecie... Ale super stoisko!!!

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

a lalo...
bylem na chwlke
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

i raz
Załączniki
1.jpg
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

i dwa
Załączniki
2.jpg
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
White
Starszy chorąży
Posty: 867
Rejestracja: 16 lut 2007, o 16:03
Lokalizacja: Książenice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: White »

ooooooooooooooooooooooooo :)) super bylo

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

i trzy :)
Załączniki
3.jpg
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
ramzes94
Starszy chorąży
Posty: 834
Rejestracja: 4 gru 2006, o 10:24
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: ramzes94 »

Teraz troszke moich :mrgreen: kurde znowu mnie nie ma :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 mar 2008, o 23:24 przez ramzes94, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Valjean
Generał dywizji
Posty: 2858
Rejestracja: 27 kwie 2007, o 17:25
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Valjean »

Ramzes ja mam ciebie na zdjęciu ale bez głowy, może być :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

Mimo pogody która dała sie we znaki nie nam a naszym fantom :neutral: było fajnie, stoisko dzięki naszej wspólnej pracy a zwłaszcza Tomka i Remika było doskonale. A była to nasza pierwsza rybnicka impreza... :mrgreen:
Teraz dla Ramzesa:
Załączniki
p1.jpg
p2.jpg
p3.jpg
p4.jpg
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

teraz coś dla Tomka i Remika:
Załączniki
p01.jpg
p02.jpg
p03.jpg
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

coś dla sapera i white :mrgreen: :
Załączniki
sapiwh.jpg
sapiwha.jpg
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

A teraz ozdoba naszego stoiska, Sławek - scout - jedyny polski żołnierz w tym dniu na rynku :mrgreen: szczególne podziękowania za oprawę.... :mrgreen:
Załączniki
sł.jpg
sł1.jpg
sł2.jpg
sł3.jpg
Ostatnio zmieniony 1 sty 1970, o 01:00 przez aw68, łącznie zmieniany 1 raz.
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

a to dla wszystkich.... :!: :smile:
Załączniki
podz.jpg
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
Tommi
Starszy sierżant
Posty: 586
Rejestracja: 22 sty 2008, o 13:57
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Tommi »

fajnie było, kurcze ja widziałem, jaka frajdę chłopakom robi możliwość noszenia broni!!!
miałem kiedyś w jednostce alarm bojowy i przez 72 godz nie rozstawałęm się z bronią, już po 2 godz brała mnie nerwówka a gdy randka się skończyła to rozwód był najmilszym uczuciem.

podobał mi się ten wóz łączności może dlatego , że po wojskowemu jestem po tym samym kierunku i moje hobby to też krótkofalarstwo, wiec radzieckie sprzęta nie są mi obce no i motory rewelacja ozdobą był indian (choć mój kolega w żorach ma cywilną wersję, wiec motor znam) ale te wszystkie "emki" z pieknymi bokserami !!!! REWELACJA!!!
(tak kochani wtedy to służba w marynace trwała 3 latka, dokładnie 1082 dni) i ma opływane wszytskie 4 niszczyciele w tamtym okresie. orp Błyskawica, Piorun, Wicher i matczyny Grom, na którym na stałe był zaokrętowany i najdłużej pływał. swoją droga wtedy pmarynarka jeszcze pływała po świecie i nawet opowiada, że zrzucali wieniec pod Narwikiem gdzie pierwszy Grom zatonoł w 1942 roku, więc troche świata zwiedził, ale to już inna historia

ten gośc marynarz, który się obok was rozlozym to ciekawy gość, ciekawy jak dla mnie bo mój ojciec służył w marynarce w latach 57-60

ogólnie piknik jak sądzę udał się dobrze, choć troche pogoda pomęczyła, ale źle nie było
Ostatnio zmieniony 30 mar 2008, o 07:24 przez Tommi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
>>MavericK>>
Kapral
Posty: 104
Rejestracja: 2 cze 2007, o 20:08
Lokalizacja: Slask-Radlin
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: >>MavericK>> »

Co Indian potrafi?
W 1962 roku rekord świata 288km/h (850cc) a w 1967 roku 295 km/h (950cc) ja dziękuje :razz:
Ostatnio zmieniony 30 mar 2008, o 09:37 przez >>MavericK>>, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ