Zapora p.panc. Racibórz

franekh
Sierżant
Posty: 405
Rejestracja: 10 sty 2007, o 22:22

Zapora p.panc. Racibórz

Nieprzeczytany post autor: franekh »

Witam panowie po długiej przerwie :mrgreen:
A teraz do rzeczy. Otoż w tym roku będzie remontowany most na kanale Ulgi w Raciborzu, ten kt. prowadzi drogę na Gliwice. Jak wiecie jest na nim taka sama zapora p. pan. jak ta w Rudach. Remont ma być kapitalny, więc nie wiem czy ta zapora też nie zniknie. Moze wiec warto by bylo nawiązać kontakt z RM w Raciborzu i spróbować ją jakoś odzyskać. Bo obawiam się że może ona trafić na zlom...

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

moze zadzwonisz do kons. zab w Raciborzu i zapytasz co o tym mysli i co trzeba zrobić, pisma sie napisze, tylko powiedz do kogo ( napiszemy jako PF i ZR..) możesz podesłac mu linka z maszej strony ... http://zapomniany.rybnik.pl/content/view/84/39/ :grin:
( odzyskać lub ocalic na miejscu , raczej....)
Ostatnio zmieniony 4 lut 2008, o 10:56 przez aw68, łącznie zmieniany 2 razy.
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

moze pogonimy profort?
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

tak , Darek napisze pismo poparte mocnymi argumentami ale trzeba wiedzieć pewne rzeczy na pewno , czy będzie remont i kiedy, jaki zakres , jakie namiary są na konserwę z Raciborza , do kogo uderzyć....
skoro franek ruszył temat to może da namiary.... :grin:
Radfahrtruppe

ODPOWIEDZ