Wędrowiec


Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7388
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

pol miliona?
Chyba beda prosili o pomoc jakiegos fachowca co potrafi kase wyciagac...
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
Valjean
Generał dywizji
Posty: 2858
Rejestracja: 27 kwie 2007, o 17:25
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Valjean »

Może pan S? :grin:

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

Chyba ze odleją kopule pancerna i zamontują ja na schronie to wtedy tak.... :wink:
Radfahrtruppe

saper1939
Plutonowy
Posty: 312
Rejestracja: 19 gru 2006, o 16:00
Lokalizacja: Kłokocin

Nieprzeczytany post autor: saper1939 »

500 tys to lekka przesada aale jak pisze powinni sie zmieścic poniżej tej kwoty;)
Ale z drugiej strony policzcie sobie ile czasu zajęło wyremontowanie schronu a wawoku, pomnózcie liczbe roboczo godzin razy +- 15zł na godzine to wyjdzie fajna kwota.Do tego materiał,jakas koparka itp.
I co najważniejsze chca dokupić jakiś sprzet na wystawe a jak wszyscy wiemy nie jest to takie tanie.
Życze im jak najlepiej i oby sie im udało przed 1 września.

krism
Starszy kapral
Posty: 250
Rejestracja: 11 lis 2007, o 15:45
Lokalizacja: rybnik

Nieprzeczytany post autor: krism »

500 tys to duza przesada no chyba ze robi to urzad -ronda w rybniku (za sztuke) koszuja podobnie. podpisy ,zgody i mamy ponad polowe kwoty. za 500 tys mozna kupic kilka dobrych pojazdow z tego okresu, a nawet sprawnego Piper-a L-4 i zostanie na palwo.

ODPOWIEDZ