Rybnik na kartach historii

Historia miasta i jego dzielnic

Który projekt Wam się bardziej podoba?

Czas głosowania minął 3 paź 2010, o 23:03

projekt 1
10
91%
projekt 2
1
9%
stara szata graficzna
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11

keramik
Starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 maja 2010, o 21:26
Lokalizacja: Rybnik

Rybnik na kartach historii

Nieprzeczytany post autor: keramik »

Zmobilizowałem się w sobie i zakładam nowy temat. Tutaj chciałbym informować Was - co też się dzieje na stronie www.historia.rybnik.net, a nie wszystko da się połączyć z tematem "Rybnik. Wydarzyło się...1900-2000".
Dostałem propozycję nowej szaty graficznej strony. Którą wybrać - myślę, że w tym mi pomożecie, stąd też ten temat i ta ankieta, a w końcu od czego są przyjaciele z "zapomnianego". Bardzo proszę - głosujcie.
Możecie też przedstawić swoje koncepcje i sugestie, a nawet projekty i wysłać przez PW lub przez kontakt z tej strony, a najciekawsze nagrodzę tym, co mam najcenniejszego - moją płytą.
Załączniki
projekt_2.jpg
projekt_1.jpg
Ostatnio zmieniony 4 sie 2010, o 23:05 przez keramik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

Keramiku reklamujesz swoją stronę u Nas, a czy chociaż jedna wzmianka naszego adresu jest na Twojej stronie? wiesz, to musi być opłacalne dla obu stron.
Jak narazie nie widziałem tam "nas", no chyba że przeoczyłem.
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

keramik
Starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 maja 2010, o 21:26
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: keramik »

MarcooN. Jest, a nawet w dwóch miejscach. Po ponownym uruchomieniu mojej strony 4 dni temu, a więc przed zamieszczeniem tego tematu, u siebie w menu głównym jest link na zapomniany, oprócz tego że jest w moich przyjaciołach. Widać, że dawno u mnie nie gościłeś.
Jak nie wierzysz, spytaj się howka, ewentualnie zobacz printscreen.
Załączniki
linki.jpg

Awatar użytkownika
MarcooN
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 4495
Rejestracja: 24 gru 2006, o 16:51
Lokalizacja: Wilcza
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MarcooN »

ano widzisz, nie zauważyłem, zwracam honor :wink:
>>>> http://picasaweb.google.com/Marcoon85 <<<<
...a ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców

Awatar użytkownika
piec_huta
Plutonowy
Posty: 380
Rejestracja: 8 lut 2010, o 09:17
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: piec_huta »

Jeśli chodzi o grafikę stronki to zdecydowanie wzór nr 1
Piec&Huta

Awatar użytkownika
_hipcia
Generał broni
Posty: 3672
Rejestracja: 28 lut 2007, o 19:04
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: _hipcia »

Zgadzam się z piec_hutą. Ten drugi wzór taki "urzędowy", czyli podobny do rybnik.pl.

keramik
Starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 maja 2010, o 21:26
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: keramik »

Aż nie chce mi się wierzyć, żeby przez tydzień post odwiedziło aż 8 osób :shock:

Awatar użytkownika
Alojz
Generał broni
Posty: 3927
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 19:22
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: Alojz »

Kiedy zmiana grafiki?

keramik
Starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 maja 2010, o 21:26
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: keramik »

Jak dopracuję szczegóły i funkcjonalność strony. Chcę założyć podobne forum. W nowej formie albumy-fotografie (tak, jak teraz test kościoły), itd. itd. Znależć sponsora strategicznego :mrgreen: .
No do jesieni powinna być gotowa :wink:

Awatar użytkownika
Alojz
Generał broni
Posty: 3927
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 19:22
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: Alojz »

Jakas dziwna strona sie pod tym adresem otwiera.

Awatar użytkownika
Selm
Kapral
Posty: 147
Rejestracja: 1 lis 2007, o 17:06
Lokalizacja: Rybnik ER
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Selm »

no też to zauważyłem, a jak otwieram z zakładek to ładuje się normalna.
Obrazek

keramik
Starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 maja 2010, o 21:26
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: keramik »

Alojzie i Selm co macie na myśli, co widzicie, czego ja nie widzę? :???:
Może jakiś print screen na PW.

Awatar użytkownika
Alojz
Generał broni
Posty: 3927
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 19:22
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: Alojz »

Juz wszystko OK :wink:

keramik
Starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 maja 2010, o 21:26
Lokalizacja: Rybnik

Tematy ważne

Nieprzeczytany post autor: keramik »

Kochani z zapomnianego!
Już niedługo na mojej stronie chcę uruchomić podobne forum. Prawie bliźniacze.
Oczekuję - podajcie jakby to miało funkcjonować. Czy czegoś np. na tym forum jest za dużo, czy za mało. Co chcielibyście zmienić, co miałoby być inne? A szczególnie oczekuję propozycji tematów głównych :oops:
Czy umieścić albumy, do wstawiania przez zarejestrowanych, czy też wystarczą zdjęcia w tematach, itp.?
Pozdrawiam :lol:

Awatar użytkownika
AFRO
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 3913
Rejestracja: 3 sty 2007, o 22:49
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: AFRO »

Forum to ludzie. Oni je tworzą. My istniejemy prawie 4 lata, mamy bardzo dużo odwiedzin - a ciągle nas mało. Jako że nie jesteśmy dla siebie konkurencją myślę że lepiej się na tematy Rybnika nie "rozdrabniać". Włóż na swojej stronie odnośnik do naszego forum, podaj pod jakim nickiem można cię znaleźć. W razie potrzeby można utworzyć jakiś osobny dział. Nie walcz z wiatrakami :wink:

keramik
Starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 maja 2010, o 21:26
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: keramik »

AFRO - zgadzam się z Tobą, że "że lepiej się na tematy Rybnika nie "rozdrabniać", ale cóż stoi na przeszkodzie, aby siostra się urodziła? Bardzo słusznie zauważyłeś, że FORUM to ludzie. Przecież nie zamierzam ich od ZR odciągać, czy w inny sposób zniechęcać, a jeśli będą zarejestrowani, i tu i tu - to chyba ubogaca. Chyba, że jest jola lojalka? A ile jest stron o Rybniku - wyobraź sobie, że jest jedna czy kilka "słusznych".
Zgadzam się z Tobą też, że ciągle liczba jest mała, ale środki przymusu odeszły z poprzednią epoką. Przecież jest tyle płaszczyzn, na których możemy podjąć jakieś wspólne działania.
Nie chcę żadnej walki, a szczególnie z wiatrakami, czemu dałem wyraz w pierwszych słowach poprzedniego wpisu, zwracając się do Was "kochani z zapomnianego".
Przyczyna chęci powstania mojego forum jest całkiem prozaiczna. Chodzi mi o bardziej bezpośredni kontakt i sprawy nie zawsze leżące w tematyce ZR, ale też i takie, które były poruszane u Was. Może do mnie dotrą i inni, a wtedy link do ZR speni swoją rolę.

keramik
Starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 maja 2010, o 21:26
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: keramik »

Kochani z zapomnianego!
Proszę, wypowiadajcie się na temat mojego forum. Liczę na WAS!!!
Czyżby tylko AFRO?
Pozdrawiam :grin:

Awatar użytkownika
Alojz
Generał broni
Posty: 3927
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 19:22
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: Alojz »

Ja jestem tego samego zdania co Afro. Dwa fora o tym samym temacie nie maja sensu. Moze sie myle. Nikt nie wstawia dwoch telewizorow do jednego pokoju.

Awatar użytkownika
_hipcia
Generał broni
Posty: 3672
Rejestracja: 28 lut 2007, o 19:04
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: _hipcia »

Jestem zalogowana na wielu forach. Czasem, gdy wyszukuję jakiejś informacji, niestety muszę się logować, czyli robię to tylko po to, by coś przeczytać. I potem jestem już użytkownikiem "martwym".
Faktycznie piszę, czy też angażuję się w dwa - ZR i eksploratorów (z mojej stopki). Myślę, że w trzecie się, a tym samym drugie rybnickie, raczej nie będę się angażować, bo bezsensowne jest pisanie tych samych rzeczy dwa razy. Rybnik ma bardzo prężne, choć bardziej tak politycznie, forum na portalu rybnik.com.pl. Jestem tam zalogowana, ale pisałam ze dwa razy, bo nie lubię tamtejszej agresji i anonimowości piszących. Forum portalu nie jest dla ZR konkurencją, gdyż tam omawiane są totalnie inne tematy.
Na forum "zapomnianego" interesuje mnie w zasadzie jedynie Rybnik, bo wsio poza moim miastem omawiam z przyjaciółmi z forum www.eksploratorzy.pl. Sprawy stowarzyszenia czy grup reko, gdy mnie nie tykają, to mnie nie interesują.
Chyba jasno się w tym momencie zadeklarowałam :mrgreen:
Aaaa, jeszcze jedno. AFRO ma w 100% rację. Do tego potrzebujesz ludzi. I to nie takich, którzy Ci na forum wpiszę słowa:"Łał ale zajefajne", czy coś w tym rodzaju.
No i moderowanie to nie bułka z masłem.

Choć z drugiej strony, znam jedno forum "skorogoszczyka" z miejscowości Skorogoszcz, który w zasadzie sam sobie, sterem, żeglarzem i okrętem, ale to mu nie przeszkadza robić dobrej roboty. O takiej małej mieścinie chłopak/pan pisze tyle rzeczy od długiego czasu, że mam do niego pełen szacun :)
Tyle od _hipci, vel mploszaj (to moje nicki internetowe)

ODPOWIEDZ