Chwałowiccy eksperci :)

Historia miasta i jego dzielnic
Awatar użytkownika
psyche_alo
Szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2011, o 19:45
Lokalizacja: Chwałowice

Chwałowiccy eksperci :)

Nieprzeczytany post autor: psyche_alo »

Witam! Wcześniej już zapowiadałam swój zamiar "wykorzystania" wiedzy, chęci i czego tam jeszcze... Forumowiczów do mojej pracy, a więc... oficjalnie rozpoczynam: Proszę o zamieszczanie w tym temacie jakichkolwiek zdjęć d o t y c z ą c y c h Chwałowic, b. b. mile widziane jakieś zdanie, dwa związane z tymże zdjęciem. Co pamiętacie, co wiecie, jakie wrażenia, emocje, WSZYSTkO, co dotyczy, co może dotyczyć Chwałowic. Mam już (oczywiście w stosownym momencie, czasie i miejscu podam źródło :wink: ) te zdjęcia, które zostały zamieszczone w temacie Chwałowice dawniej i dziś. SP13, kościółek, familoczki, to mam. Proszę o więcej!! Weźmiecie czynny udział w tworzeniu mojej pracy, bardzo zachęcam :):):)

i gorąco pozdrawiam! :grin:
Ostatnio zmieniony 23 lis 2011, o 22:35 przez psyche_alo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AFRO
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 3910
Rejestracja: 3 sty 2007, o 22:49
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: AFRO »

Generalnie jeśli mamy zdjęcie to wrzucamy je do właściwego tematu - czyli jeśli pojawi się nowe zdjęcie to wrzucimy je do tematu Chwałowic. Ale że moja fotka nie do końca pasuje mi do ww. tematu to może tobie się przyda:

Cegła z Chwałowic z końca XIX w. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Co do zdjęć to z niecierpliwością na nie czekamy!
Załączniki
Cegła z Chwalowic.jpg
Ostatnio zmieniony 23 lis 2011, o 22:43 przez AFRO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
_hipcia
Generał broni
Posty: 3663
Rejestracja: 28 lut 2007, o 19:04
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: _hipcia »

A jaki temat pracy?
I z innej beczki. Może poruszę drażliwy temat, ale co do zdjęć pobieranych z tego forum, to w wielu miejscach musisz się zastanowić nad prawami autorskimi. To, że ktoś tu zamieszcza np. zdjęcia ze swojego albumu rodzinnego, to nie oznacza, że tym samym wyraża zgodę na ich dalszą publikację.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Alojz
Generał broni
Posty: 3927
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 19:22
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: Alojz »

moja zona byla expertem od ciastek w Chwalowicach- sprzedawala je w kiosku obok kopalni ;)

Awatar użytkownika
_hipcia
Generał broni
Posty: 3663
Rejestracja: 28 lut 2007, o 19:04
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: _hipcia »

Alojz pisze:moja zona byla expertem od ciastek w Chwalowicach- sprzedawala je w kiosku obok kopalni ;)
Rewelacja :mrgreen: Pozdrów żonę ode mnie.
W połowie lat 70-tych, w czasie wakacji, dorabiałam w cukierni u swojego wujka sprzedając gofry (tam gdzie dziś piekarnia na Szulika), a w następnych latach w cukierni na dzisiejszej ul.Kupieckiej u "Zimnych" :mrgreen:

Awatar użytkownika
psyche_alo
Szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2011, o 19:45
Lokalizacja: Chwałowice

Nieprzeczytany post autor: psyche_alo »

_hipcia pisze: ale co do zdjęć pobieranych z tego forum, to w wielu miejscach musisz się zastanowić nad prawami autorskimi. To, że ktoś tu zamieszcza np. zdjęcia ze swojego albumu rodzinnego, to nie oznacza, że tym samym wyraża zgodę na ich dalszą publikację.
Wiem to doskonale i jestem tego świadoma.
"Chwałowice w pamięci społ. mieszkańców. Analiza dokumentów wizualnych"

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ