Nowy tom z serii "Zeszyty Rybnickie" - zieleń

Historia miasta i jego dzielnic
ddrb
Starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 12 sty 2009, o 08:20
Lokalizacja: Rybnik

Nowy tom z serii "Zeszyty Rybnickie" - zieleń

Nieprzeczytany post autor: ddrb »

Witam,

ukazał się kolejny tom z serii "Zeszyty Rybnickie" - tym razem na temat zieleni miejskiej. Oprócz 4 tekstów mnóstwo ilustracji (niemal wyłącznie kolorowych). Sądzę, że cena również jest atrakcyjna.

Pozdrawiam

ddrb
Załączniki
Okładka książki - dobra zapowiedź treści
Okładka książki - dobra zapowiedź treści

Awatar użytkownika
_hipcia
Generał broni
Posty: 3663
Rejestracja: 28 lut 2007, o 19:04
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Nowy tom z serii "Zeszyty Rybnickie" - zieleń

Nieprzeczytany post autor: _hipcia »

Polecam. Jestem w trakcie czytania i bardzo się cieszę, że to wydano. Lekko się czepnę, że Park Miejski Hassenheide, to był raczej Park Miejski Haasenheide (str.15), ale to mały Pikuś. Większy zarzut mam do zdjęć współczesnych. Są wg mnie liche i mało artystyczne. Zieleń i parki to pole do popisu dla fotografów, a tu zdjęcia jakbym ja je robiła - czyli amator z idiotenkamerą w ręku. Nie dało się zlecić tego dobremu fachowcowi?

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Re: Nowy tom z serii "Zeszyty Rybnickie" - zieleń

Nieprzeczytany post autor: woytas »

Jutro sobie kupie :)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

ODPOWIEDZ