rozstrzelani rybniczanie

Historia miasta i jego dzielnic
Awatar użytkownika
White
Starszy chorąży
Posty: 867
Rejestracja: 16 lut 2007, o 16:03
Lokalizacja: Książenice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: White »

krism pisze: napisalem co wiem, i jestem ciekaw czy ktos cos wiecej znajdzie -jezeli myslisz ze to wymyslilem to jest mi glupio, bo rzeczywiscie nie mam jak tego dzis udowodnic

ja tak wcale nie twierdze ze to wymysliles bo jak bym tak twierdzil to nie napisałbym ze masz napisac artykul zle mnie zrozumiales :wink: :wink:

krism
Starszy kapral
Posty: 250
Rejestracja: 11 lis 2007, o 15:45
Lokalizacja: rybnik

Nieprzeczytany post autor: krism »

sorki , zle zrozumialem -problem polega na tym ze znam to z opowiadan 2 osob i ja nie wiem czy gdzies mozna cos do tego znalezc ,obydwie osoby juz nie zyja.

co do 2 watku o odziale partyzanckim w okolicach rybnika to wiem ze byla grupa dokonujaca egzekucji. znam goscia ktory wyskakiwal na paruszowcu z pociagu bo ostrzegl go kolejarz ze ma byc na nim egzekucja ( dostal na wschodnim froncie czarny krzyz ) ten ktos mowil ze tu bylo wielu robotnikow z polski na kopalniach i oni zle odnosili sie do slazakow
Ostatnio zmieniony 1 sty 1970, o 01:00 przez krism, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
White
Starszy chorąży
Posty: 867
Rejestracja: 16 lut 2007, o 16:03
Lokalizacja: Książenice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: White »

no to patrz z tych opowidan co teraz znasz to ułóż kilka zdan i masz artykuł :)

krism
Starszy kapral
Posty: 250
Rejestracja: 11 lis 2007, o 15:45
Lokalizacja: rybnik

Nieprzeczytany post autor: krism »

raz ze malo na artykul a poza to mysle ze ludzie to maja gdzies i tylko takie swiry jak my o tym rozmyslamy .
jak szukalem staroci to nie raz mi bluzgano ze kopie w g....

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

spoko spoko :)
Woytas ma kontakty tu i tam :)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
White
Starszy chorąży
Posty: 867
Rejestracja: 16 lut 2007, o 16:03
Lokalizacja: Książenice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: White »

krism pisze:raz ze malo na artykul a poza to mysle ze ludzie to maja gdzies i tylko takie swiry jak my o tym rozmyslamy .
jak szukałem staroci to nie raz mi bluzgano ze kopie w g....

słuchaj jak każdy by z nas tu myślał i podchodził do tego to po co te forum,strona wszytko??

nie ważne ile masz byle ze masz a to jest ciekawostka i zapewne duzo ludzi sie tym zainteresuje być może dzięki temu ktoś nam opowie więcej szczegółowe :wink: :wink: sprobuj chociaż :cool: :cool:

ODPOWIEDZ