Było... nie minęło TVP3

Tematy nie mieszczące się w ramy innych działów
Pogo

Było... nie minęło TVP3

Nieprzeczytany post autor: Pogo »

Witam jak ktoś ogląda ten program to tutaj do ściągnięcia.

1 replika Pz.Kpfw II oraz prace nad odbudową 7TP

http://rapidshare.com/files/15961502/By ... 1.rar.html
http://rapidshare.com/files/15965025/By ... 2.rar.html

:wink:

arek-strazak

Nieprzeczytany post autor: arek-strazak »

tam to jest wszystko platne

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

pogo ma prowizję od łebka, ile wejdzie tyle kasy wpadnie.. :lol: :lol: :lol:
Radfahrtruppe

Pogo

Nieprzeczytany post autor: Pogo »

Kolego AW68 gdy by to był moja strona to płaciło by się od wejścia :D

Panowie dajcie na opcje Free i potem trzeba troszkę poczekać a następnie wpisać numer który się wyświetli w puste pole . I klik i się ściąga.
A dodam żeby ściągnąć drugi plik trzeba komputer zrestartować echh takie głupie wymogi kasowanie plików cookie nie pomoże... Chodzi o to że nie można ściągać więcej niż jednego pliku na dzień. Ale jak ktoś ma zmienny IP to restart pomaga.
:wink:

Awatar użytkownika
hawk
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 2413
Rejestracja: 9 gru 2006, o 00:43
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: hawk »

Pogo pisze:Kolego AW68 gdy by to był moja strona to płaciło by się od wejścia :D

Panowie dajcie na opcje Free i potem trzeba troszkę poczekać a następnie wpisać numer który się wyświetli w puste pole . I klik i się ściąga.
A dodam żeby ściągnąć drugi plik trzeba komputer zrestartować echh takie głupie wymogi kasowanie plików cookie nie pomoże... Chodzi o to że nie można ściągać więcej niż jednego pliku na dzień. Ale jak ktoś ma zmienny IP to restart pomaga.
:wink:
a ty masz chyba neostrade i reset kompa powoduje przypisanie nowego numeru ip :P
ze stawlym numerem ip trzeba odczekac 1.5h....

Pogo

Nieprzeczytany post autor: Pogo »

Tak dokładnie popróbuj może jakoś się da to obejść .

Co do tego programu podoba mi się jak jest prowadzony. Bardzo dużo ciekawych rzeczy znajdują . Podobał mi się odcinek w poszukiwaniu zestrzelonego Łosia no i historia pewnego pilota Ju-87

„… jak co dzień ten pilot gnębił wieśniaków pracujących w polu , pikując strzelając czy tylko przelatując .Ale pewnego razu gdy podleciał pognębić pracujących ludzi nie spodziewał się że w pobliskim lasku odpoczywa grupka partyzantów. Trach ,ciach ,jeb, buumm . I było po stukasie a wieśniacy zrobili sobie z niego maszyne do młócenia zboża.

THE END

A jak znajdę więcej odcinków to wkleję do wątku.

W Leszczynach i okolicy pewnie jak by dobrze poszukać po starych gospodarstwach też pewnie znajdą się jakieś stare części . Zresztą ciekawe czy to jest prawda o płonącym czołgu koło zameczku w leszczynach tylko nie wiem czy był to jakiś Rosyjski Teciak czy jakaś Pantera albo Stug etc. Zresztą nie ważnie to nie ten wątek.

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

co do czołgu to słyszałem a sa i tacy co widzieli :lol: :lol: ze jest on tam w tych leszczyńskich mokradłach.... :?
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
White
Starszy chorąży
Posty: 867
Rejestracja: 16 lut 2007, o 16:03
Lokalizacja: Książenice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: White »

Co do neo to wystarczy wylaczyc i wlaczy Neo nietzreba restartowac :lol: :lol:

Pogo

Nieprzeczytany post autor: Pogo »

To kiedy kopiemy ? :wink:

Przepraszam za prowokacje tematu .Ale na jakich mokradłach ?
Ja słyszałem ech nawet nie wiecie jak to drażni (Ja słyszałem) zero faktów tylko pogłoski …
że przez parę dni nikt nie ściągnął spalonych zwłok które wystawały z włazu…
No ale coś z tym czołgiem musieli zrobić .Bardziej mi pasuje że był to czołg Niemiecki bo tą hipotezę bardziej obstawiam z racji tego że jak Ruskie wjechały to wykańczali ostatnie niemiecki jednostki. No ale skąd się znalazł ten czołg w okolicy zameczku ? Przecież walki toczyły się w Czerwionce. Wiec co tam robił (sam ?) zbłąkany czołg . Zresztą z punktu widzenia walki pancernej dziwna droga zmierzał w niszy no chyba że to szkody górnicze ale to zameczek dawno by się zarabował .
:?:

Awatar użytkownika
White
Starszy chorąży
Posty: 867
Rejestracja: 16 lut 2007, o 16:03
Lokalizacja: Książenice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: White »

Kopiemy i na zlom :D:D

Niewiem co mogł tam robić Moze jakis niemiec zabaładził:D

Mi kiedyss jedna babcia opowiadała o tym jak niemcy byli w czerwionce ale niepameietam szeczgółów :cry:

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

tak serio to bitwa pancerna rozegrała sie w okolicach Gotartowic...a opowieści o czołgu w Leszczynach czy Czerionce było sporo (o tych zwłokach tez słyszałem...) jak to sprawdzić ? jedni mówią utopiony inni zasypany jeszcze inni opowiadają o schronach czy bunkrach w naszej okolicy ( nie pisze teraz o tobie...) tylko ze wszystkie te bajki muszą mieć jakieś logiczne wytłumaczenie a takiego nie widzę.... :( ot fantazja przy kieliszku... :roll:
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
White
Starszy chorąży
Posty: 867
Rejestracja: 16 lut 2007, o 16:03
Lokalizacja: Książenice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: White »

No moze sa jakies zniszczone albo naparwde gdzies jest czołg moze jak beda kopac jakąś autostrade to sie dokopią :P

Pogo

Nieprzeczytany post autor: Pogo »

No tak Aw68 ale plotki musiały się z czegoś zrodzić . Zresztą jak wiadomo w każdej legendzie jest ziarnko prawdy. :wink:

franekh
Sierżant
Posty: 405
Rejestracja: 10 sty 2007, o 22:22

Nieprzeczytany post autor: franekh »

aw68 pisze:tak serio to bitwa pancerna rozegrała sie w okolicach Gotartowic...
Jako rodzony "Gotartowiok" pierwsze słysze 8) .... Znasz jakieś szczegóły??

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

Czeskie i Radzieckie czołgi nacierały na Rybnik (1945) Niemcy cofając sie i z braku paliwa tworzyli linie obrony od żor część sprzętu okopywali na polach i przy wioskach a bitwa podobno była wielka do dzisiaj slady walki sa widoczne na domach w tej okolicy :D Jak sobie przypomnę w czym to czytałem dawno to ci napisze... :wink:
Radfahrtruppe

franekh
Sierżant
Posty: 405
Rejestracja: 10 sty 2007, o 22:22

Nieprzeczytany post autor: franekh »

To bardzo bym Cie prosił gdzie to znalazłeś. Ja sam też popytam.

ODPOWIEDZ