1 września na OWŚ

Sprawy związane z Pro Fortalicium
Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

1 września na OWŚ

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

Witam,
Chciałbym przekazać członkom i sympatykom Stowarzyszenia informację dotyczącą możliwości zwiedzenia schronu dowodzenia OWŚ pochodzącą od wiceprezesa p. W. Sykosza:

" Zapraszam wszystkich chętnych do zwiedzenia obiektu w dniu 1 września o godzinie 16.00, będzie można zobaczyć wszystkie pomieszczenia oraz podyskutować o ich funkcji i przeznaczeniu. Wszystkich zainteresowanych oprowadzę i podzielę się wszelkimi informacjami jakie w tym temacie posiadam, zapraszam z latarkami. Po zwiedzeniu proponuję otwartą dyskusję w temacie dalszego wykorzystania obiektu, zapoznania się z konstrukcją poterny, może?! rekrutacji przyszłych opiekunów z ramienia naszego stowarzyszenia nad obiektem. Pozdrawiam i zapraszam.
Waldemar Sykosz
Ps. Zbiórka uczestników wycieczki przy wejściu do obiektu przy kracie wejściowej. Schron jest czysty i suchy, obowiązkowo proszę zabrać aparaty fotograficzne oraz "urządzenia do nagrywania rozmów" bo jak wiadomo beton ma dużą chłonność wypowiedzianych dialogów i może akurat uda się komuś nagrać dialogi z 1939 roku!!!.Acha przewidziana jest również prawdziwa!!! "atmosfera" napięcia pierwszego dnia wojny obronnej z września 1939roku."

Informacja ta pochodzi z forum Stowarzyszenia.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Pro Fortalicium
Tomasz Biskup
Radfahrtruppe

ODPOWIEDZ