Pierwszy piknik militarny w Żorach

Imprezy historyczne w Rybniku jak i poza nim.

Awatar użytkownika
White
Starszy chorąży
Posty: 867
Rejestracja: 16 lut 2007, o 16:03
Lokalizacja: Książenice
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: White »

chlopaki dajcie mi na emaila fotki wozow i tych motorow :) był bym bardzo wdzieczny :oops: :oops:

Awatar użytkownika
ramzes94
Starszy chorąży
Posty: 834
Rejestracja: 4 gru 2006, o 10:24
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: ramzes94 »

moja skromna galeria jest juz na FTP moze ktos sie tym zajmie :mrgreen:

Adas25zory

Nieprzeczytany post autor: Adas25zory »

witam
szukam przedstawicieli waszej grupy ktozy byli na tym pikniku . rozmawialem z wami o przekazaniu wam 2 eksponatow .oraz oferuje swoja pomoc w konserwacji drobnych elementow tj : spawaniu malowaniu z racji tego ze pracuje w firmie zajmujacej sie branza metalurgiczna i pochodnymi.
pozdrawiam adam z zor

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

napewno rozmawiales albo z AW68 albo Bikerem albo Valjean -
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Adas25zory

Nieprzeczytany post autor: Adas25zory »

taki szczuplutki chlopak w okularkach sredniego wzrostu

[ Dodano: Nie 30 Mar, 2008 14:49 ]
no wiec on zapisal sobie numer mojej komorki. myslalem ze sie dzis odezwie... a tu cisza

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

rozmawiał z saperem, bo mnie nie było ( bylem z Tomkiem na kawie ) zaraz na pv napisze, zrobimy wymianę telefonów... :smile:
Radfahrtruppe

Adas25zory

Nieprzeczytany post autor: Adas25zory »

widze ze macie krucho z kasa czy macie moze jakis klub chetnie sie zapisze i moge was wspomoc finansowo , jezeli to was satysfakcjonuje.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2008, o 15:14 przez Adas25zory, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

nie na forum otwartym nr telefonu... :???: będę z Tobą rozmawiał..spokojnie.. :wink:

[ Dodano: Nie 30 Mar, 2008 14:16 ]
:mrgreen: ok panowie , rozmawiałem, nasz nowy kolego to skarbnica interesujących nas tematów... :mrgreen:
Radfahrtruppe

saper1939
Plutonowy
Posty: 312
Rejestracja: 19 gru 2006, o 16:00
Lokalizacja: Kłokocin

Nieprzeczytany post autor: saper1939 »

A witam pana Adama.Tak rozmawiał pan ze mną,napewno bym sie odezwał ale widze ze juz jest wszystko załatwione.
A tak na marginesie zjawił sie ten gosć z karnistrem USA czy sobie odpuścil?

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

saper, rozmawiałem z Adamem i ma kilka ciekawych tematów i spraw ale o tym nie piszemy, sam wiesz, a gościa z kanistrem nie było...
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
ramzes94
Starszy chorąży
Posty: 834
Rejestracja: 4 gru 2006, o 10:24
Lokalizacja: Rybnik

Nieprzeczytany post autor: ramzes94 »

I jeszcze jedno wszystkim podziękowania z ramienia ZR/PF za organizacje i uczestnictwo w I Żorskim Pikniku militarnym dziękujemy za datki które trafiły do naszej skarbonki AFRO, Mamie od Adama Wspaniała kobieta :wink: i wszystkim innym których nie wymieniłem :mrgreen:

QLIG

Nieprzeczytany post autor: QLIG »

Panowie, tak się zachwyciłem piknikiem, że mimo iż zwiedziłem cały rynek, przez ten tłum nie pogadałem z Wami- dałem plamę :oops: Dopiero oglądając fotki, zobaczyłem, którzy to Wy.

Daję link do żorskiej strony ze zdjęciami.

http://forum.wirtualnezory.pl/album_cat.php?cat_id=142

Kilka jest mojego autorstwa.

A ja to ten brzydal:

Obrazek

olo
Kapral
Posty: 181
Rejestracja: 11 lut 2007, o 23:58
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: olo »

Tommi pisze:motory rewelacja ozdobą był indian (choć mój kolega w żorach ma cywilną wersję, wiec motor znam) ale te wszystkie "emki" z pieknymi bokserami !!!! REWELACJA!!!
Indian jest z Jastrzebia i doslownie bratni do tego w Zorach. Ma tylko nie oryginalny licznik i zamienione miejscami manetki gazu i opuznienia zaplonu. W oryginale w Indianie gaz byl z lewej strony a opoznienie zaplonu z prawej strony (swoja droga wraz z harleyem sa to najgorsze motocykle IIWS). Emka, czyli M-72 byla tylko jedna, na pace jaszczura. Z kolekcji Jacka z Zebrzydowic.

[ Dodano: Nie 30 Mar, 2008 17:40 ]
>>MavericK>> pisze:Co Indian potrafi?
W 1962 roku rekord świata 288km/h (850cc) a w 1967 roku 295 km/h (950cc) ja dziękuje :razz:
To juz zupelnie inny motocykl i inny silnik. Indian swoja droga byl najbardziej utytulowana marka w USA. Harley byl na drugim a moze nawet trzecim miejscu na rynku USA. Przypadek i II WS zrobila z HD potentata w motocyklach (udalo sie wygrac przetarg na dostawe motcykli dla armii i do poddzwignelo firme z dolka)

Mnie sie nie podobalo pare rzeczy.
Organizacja-na plakatach i wszedzie bylo napisane ze zaczyna sie pod Castorama i przejazd na rynek a pod Casto pustki...
Pogoda-nie wina organizatorow ale w sumie w gorsze pogody sie jezdzilo
Dniepry udajace BMW na stanowisku grupy niemieckiej, to mnie zawze powala na kolana.(to mi sie nie podoba zawsze)
Wojacy z wystajacymi dlugimi wlosami z pod nakryc glowy (to tez zawsze mi sie nie podoba). Jak rekonstruowac to trzeba troche zadbac o realizm, a to sie bardzo rzuca w oczy, bardziej niz nie oryginalny lub nie zgodny z rzeczywistoscia element umundurowania.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2008, o 18:45 przez olo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tommi
Starszy sierżant
Posty: 586
Rejestracja: 22 sty 2008, o 13:57
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Tommi »

ja z kolei słyszałem, ze prawdziwi motocykliści dzielą się na tych, którzy jeżdżą HD (harley) oraz tych którzy jeżdzą indianami a reszta to "harcerze"
oczywiście obie te grupy twierdzą że to właśnie ich grupa przoduje.

ja nie mam wyrobionego zdania na temat motorów, za mało się na tym znam, dla mnie bardzo licza się walory estetyczne (gdyż estetą jestem), podobają mi się stare sprzęty niezależnie czy to są motory, samochody czy radiostacje. ale gdy usłysze dzwięk silnika to serducho troche zaczyna wariować i to nie z powodu iskiernika, poprostu dzwięk jest rozbrajający jak dla mnie oczywiście.

bardzo jednak lubie stare aparaty fotograficzne z uwagi na moje hobby, kolegcja moja zawira około 25 szt, najłatwiej było zebrać te oczywiście łatwe do zebrania czyli jak ja je nazywam 'komunijne" różnego rodzaju cmieny,a el są też zorki, fiedy, zenity, porsty, porta, ami, petri, fexarnet, kodak, agfa i oczywiście bratni druch, mam też statyw drewniany taki jak był na pikniku tylko mam wersję "cywilną" pomalowaną lakierem bezbarnym.


pozdrawiam

Awatar użytkownika
biker76
Pułkownik
Posty: 2288
Rejestracja: 22 kwie 2007, o 23:24
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: biker76 »

Dziękujemy również Grzegorzowi za prezent w postaci dwóch tytułów Żołnierza Polskiego (roczniki 1927 i 1928)! Rewelacyjna sprawa!
"Żyjemy po to, by inni mogli żyć"!

Awatar użytkownika
>>MavericK>>
Kapral
Posty: 104
Rejestracja: 2 cze 2007, o 20:08
Lokalizacja: Slask-Radlin
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: >>MavericK>> »

No niestety Indian padł.Produkcje wznowiono jak się nie mylę od 1999 roku.

Awatar użytkownika
Tommi
Starszy sierżant
Posty: 586
Rejestracja: 22 sty 2008, o 13:57
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Tommi »

to mnie akurat nie dziwi, co jest produkowane przez długie lata???
nic!!
więc i indian padł.

a tak powaznie to napewno są przeciwnicy i zwolennicy indiana. kwestia odwagi lub wypitego alkoholu:)

olo
Kapral
Posty: 181
Rejestracja: 11 lut 2007, o 23:58
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: olo »

>>MavericK>> pisze:No niestety Indian padł.Produkcje wznowiono jak się nie mylę od 1999 roku.
Nie do konca... To tak jak z Junakiem z chinskich czesci. "Indiana" skladala firma customowa z czesci HD na wzor blacharki Indiana Chief-a

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7386
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

A ja dziekuja wszystkim NASZYM chlopaka za reprezentowanie NAS na imrezie - niestety nie moglem Wam pomoc czego bardzo zaluje -ale postanawiam ze sie poprawie :)
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
Tommi
Starszy sierżant
Posty: 586
Rejestracja: 22 sty 2008, o 13:57
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Tommi »


ODPOWIEDZ