Dni Rybnika

Historia miasta i jego dzielnic
saper1939
Plutonowy
Posty: 312
Rejestracja: 19 gru 2006, o 16:00
Lokalizacja: Kłokocin

Dni Rybnika

Nieprzeczytany post autor: saper1939 »

Witam od jutra tj.Piatek 13 czerwca obchodzine sa "Dni Rybnika"Jest wiele imprez itp.Ale na uwage zasługuje koniec przyszłego tygodnia bo na rynku będzie kiermasz staroci oraz pokazy walki rycerskiej itp.Może Zapomnian Rybnik wystawił by tez jakąś wystake zwiazaną z okresem przed 1939r???Coś na wzór Żorskiej imprezy???

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

:mrgreen: saperowi sie wystawy spodobały... :mrgreen: :lol:
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7388
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

myslalem o tym...
ale nie znalem programu - fajnie by bylo...
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

nie załatwimy najbardziej przyciągających ludzi rzeczy - replik BRONI, bez tego takie wystawy nie mają sensu...jak będzie gotowy nasz CKM to chętnie go wystawie na każdym pokazie...
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
Tommi
Starszy sierżant
Posty: 586
Rejestracja: 22 sty 2008, o 13:57
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Tommi »

to dobra promocja dla pokazania wszystkiego, choćby nawet zdjęc, więc pomysl dobry, jak chyba tez pokaże sie na rynku ze swoją działalności, nicgh rybniczanie idzą A CO!

Awatar użytkownika
Valjean
Generał dywizji
Posty: 2858
Rejestracja: 27 kwie 2007, o 17:25
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Valjean »

Po pierwsze jak słyszę dni rybnika to mnie skręca, bo w pracy przez to mamy dużo zamieszania, a co do targów staroci to fajnie i to chyba jedyna ciekawa rzecz na tej całej imprezie, reszta do bani. Jeśli zaś chodzi o jakiekolwiek wystawki to nie ma najmniejszych szans, bo każdy centymetr na rynku i w całym mieście jest zajęty.

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

jestem na nie, schron nie gotowy, czasu na roboty brak, a stac z klamorami....., strata czasu...
Radfahrtruppe

Awatar użytkownika
biker76
Pułkownik
Posty: 2288
Rejestracja: 22 kwie 2007, o 23:24
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: biker76 »

Dzisiaj było historycznie i rozrywkowo:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Żyjemy po to, by inni mogli żyć"!

Awatar użytkownika
woytas
Nadszyszkownik Generalny
Posty: 7388
Rejestracja: 6 gru 2006, o 21:33
Lokalizacja: Stolica regionu
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: woytas »

ale za rok proponuje cos wystawic
Księga Ezechiela: 25,17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę". BAAM! BAAM! BAAM!

Awatar użytkownika
biker76
Pułkownik
Posty: 2288
Rejestracja: 22 kwie 2007, o 23:24
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: biker76 »

woytas pisze:ale za rok proponuje cos wystawic
Zgadzam się - rozmawiałem z dyrektorem muzeum i miejsce dla nas byłoby zawsze. Nikt nawet nie wspomniał o okresie wojennym w Rybniku podczas przytaczania historii miasta! A wystawiając się w Rybniku to GROM zorganizowałby odpowiednie zaplecze, prąd itp.
"Żyjemy po to, by inni mogli żyć"!

Awatar użytkownika
aw68
Generał broni
Posty: 3287
Rejestracja: 6 gru 2006, o 23:18
Lokalizacja: Czerwionka Leszczyny
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: aw68 »

Tak, Sławek w mundurze polskim , ckm na trójnogu, skrzynki i worki jutowe i BANER !....ALE TO W przyszłości... :mrgreen:
Radfahrtruppe

ODPOWIEDZ