ZLOT POJAZDOW WOJSKOWYCH ŻORY 2009 ( 9-10 maj 2009r )

Śląskie miejsca bliższe i dalsze Rybnikowi
Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój, Knurów, Lyski, Racibórz, Rudy, Wodzisław Śląski, Żory...
Adas25zory

ZLOT POJAZDOW WOJSKOWYCH ŻORY 2009 ( 9-10 maj 2009r )

Nieprzeczytany post autor: Adas25zory »

witam chce zaprosic was na fajna imprezke. odbedzie sie ona 9 maja w sobote za stacja benzynowa SHELL przy drodze DK-81 na wylocie z Żor w kierunku na wisle, jakies 150 m od skrzyzowania DK-81 z ulica francuska i al. Zjednoczonej Europy. impreza rusza oficjalnie o 10 rano konczy sie w poznych godzinach nocnych, chociaz sa plany by przedluzyc ja o dzien 10 maja.
pozdrawiam adam Żorska Grupa Operacyjna

olo
Kapral
Posty: 181
Rejestracja: 11 lut 2007, o 23:58
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: olo »

Po tym co pokazala Zorska Grupa Operacyjna z okazji wyzwolenia Zor pojawilo sie na jej temat bardzo duzo negatywnych opini. Nie dopuszczona do obchodow grup rekonstrukcji etc. Marnie to wyglada, jakby nie obecnoc innych posiadaczy pojazdow zabytkowych to by nie bylo co ogladac.
Moze napisz cos wiecej co organizator przewiduje to moze sie skusze aby wpasc. Jaka to ma byc impreza? ZlotGRH, zlot pojazdow militarnych czy piknik militarny?
Co ciekawe znikla strona Zorskiej Grupy Operacyjnej... No chyba ze zminila adres...

Adas25zory

Nieprzeczytany post autor: Adas25zory »

olo zrob tylko tyle co my a bydzie dobrze. a na tym zlocie mielismy najwiecej sprzetu, i to mysmy zorganizowali ten caly sprzet by byl perfekcyjnie odrestaurowany, wiec przemondzaj sie.
pozdro adam, jak ktos chce foty to pisac na priva.

Awatar użytkownika
Valjean
Generał dywizji
Posty: 2858
Rejestracja: 27 kwie 2007, o 17:25
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Valjean »

myśmy :lol: , a jak długo jesteś w tej Żorskiej Grupie Operacyjnej

olo
Kapral
Posty: 181
Rejestracja: 11 lut 2007, o 23:58
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: olo »

Adas25zory pisze:olo zrob tylko tyle co my a bydzie dobrze. a na tym zlocie mielismy najwiecej sprzetu, i to mysmy zorganizowali ten caly sprzet by byl perfekcyjnie odrestaurowany, wiec przemondzaj sie.
pozdro adam, jak ktos chce foty to pisac na priva.
Kol. Adamie gdybym nie mial w tej materi dowiadczenia to bym nie pisal. Nie wiem jaki jest Twoj udzial w tej imprezie. Musisz wiedziec ze jestem wspolorganizatorem kilku zlotow motocyklowych i to nie malych. Mam tez na koncie kilka odrestaurowanych motocykli. W posiadaniu i ciaglym uzytkowaniu dwa-MW750 i M72 a w kolejce do robot dwa inne rownie ciekawe jak Ural M-61 i M-63. W garazach moich znajomych tez sa ciekawe perelki militarne. Co do perfekcji i wrtosci odrestaurowania pojazdow bedacych w Zorach to mozesz bajki opowiadac przedszkolakom. Tak sie sklada ze doskonale znam niektorych wlacicieli tych pojazdow... Co do motocykli bedacych na tym zlocie to nawet nie chce mi sie myslec taka kaszana, delikatnie mowiac...
Przemadzanie sie to nie moja domena, chcesz mozemy podyskutowac na argumenty odnosnie tych pojazdow...
p.s. za tydzien w niedziele t.j. 17 maja w Chudowie ma byc piknik militarny p.t. "Komandosi" tez maja byc pojazdy militarne, tym razem z Slaskie Grupy Operacyjnej. Mialbym chyba miejsce w wozku bocznym dla soldata ktory chcialby sie wybrac-warunek umundurowanie "afgan" lub krasnaja armija.

Awatar użytkownika
>>MavericK>>
Kapral
Posty: 104
Rejestracja: 2 cze 2007, o 20:08
Lokalizacja: Slask-Radlin
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: >>MavericK>> »

O której się zaczyna ten piknik w Chudowie?

ODPOWIEDZ