Zaproszenie na Kopalnię Ignacy - 12.01.2019 - godz.17

Tematy nie mieszczące się w ramy innych działów
Awatar użytkownika
_hipcia
Generał broni
Posty: 3559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 19:04
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Zaproszenie na Kopalnię Ignacy - 12.01.2019 - godz.17

Nieprzeczytany post autor: _hipcia »

Serdecznie zapraszamy wszystkich na otwarcie wystawy fotografii pana Józefa Franke, rybniczanina, który przeszedł szlak bojowy z Wehrmachtem w Północnej Afryce, dokumentując po drodze wsio co się dało. Wystawę nazwaliśmy trochę prześmiewczo: "Józef Franke - Historia jednej podróży".
Jozef Franke (1).jpg
Przy okazji wystawy będzie można zobaczyć unikatowe przedstawienie pt. "Listy z wojny". Nie muszę dodawać, że bierze w nim udział nasz najlepszy aktor forumowy - biker :brawo:
"Listy z wojny" były dwukrotnie wystawiane w 2017 roku w halo! Rybnik. Kto ciekaw o czym to, niech se kliknie na poniższy link:
https://www.nowiny.pl/134226-oryginalna ... jecia.html

Otwarcie wystawy 12.01.2019 o godz.17 - Zabytkowa Kopalnia Ignacy (Rybnik-Niewiadom ul.Mościckiego 3). Opowiemy o panu Franke, człowieku wielu talentów, któremu zawdzięczamy nie tylko ogromną kolekcję zdjęć z Afryki ale również z Rybnika. Potem wystąpią aktorzy "Listów z wojny" a następnie grupa poetycka Strefa Pozytywnego Przekazu z DK Chwałowice będzie czytać wiersze, które zostały napisane właśnie na tą okazję.

Serdecznie zapraszamy :arrow: przekażcie info dalej!

Małgosia i Adam
Jozef Franke.jpg

ODPOWIEDZ